SportsKur skatīties hokeja čempionātu?

Kur skatīties hokeja čempionātu?

Kur skatīties pasaules hokeja čempionātu Latvijā?

Gadu no gada hokeja fanu aizrautība pieaug, jo tiek gaidīts viens no svarīgākajiem sporta notikumiem – Pasaules hokeja čempionāts. Šogad čempionāts notiek Čehijā, bet aizraujošas spēles būs iespējams baudīt arī Latvijā, pateicoties dažādiem pasākumiem, kas īpaši organizēti hokeja cienītājiem.

Rīga – Doma laukums

Cilvēki skatās hokeju doma laukumā

Rīgas Doma laukums ir viena no populārākajām vietām, kurā ik gadu tiek rādītas lielākās sporta sacensības. Čempionāta laikā laukums pārvēršas par fanu sapulces vietu, kur katrs spēļu tiešraides moments tiek piedzīvots kopā ar simtiem līdzjutēju. Lai nodrošinātu vislabāko skatīšanās pieredzi, laukums ir aprīkots ar lielu LED ekrānu un ērtām sēdvietām. Tā kā spēles notiek maija vidū, kad laikapstākļi Latvijā parasti ir patīkami, šī ir lieliska iespēja izbaudīt sporta azartu brīvā dabā.

Fanu zonas un teltis

Cilvēki stāv ārā skatās hokeju pie arēnas rīgas

Visa čempionāta garumā blakus Arēnai Rīga tiks izveidota liela fanu telpa. Šeit notiks spēļu tiešraides un fanu aktivitātes, piemēram, hokeja spēļu simulācijas, prēmiju izlozes un fanu konkursi. Tā ir iespēja ne tikai vērot spēles, bet arī izbaudīt sacensību atmosfēru, satiekot citus hokeja fanus.

Esplanāde

Cilvēki ārā esplanādē skatās hokeju

Esplanāde Rīgā šogad piedāvās svinīgu fanu zonas atklāšanu, kurā būs pieejami dažādi ēdieni un dzērieni, kā arī dzīvā mūzika un izklaides aktivitātes. Šis ir lielisks variants tiem, kuri vēlas baudīt spēles enerģiju pilnā apjomā.

Īpašie pasākumi

Cilvēki ārā vef kvartālā skatās hokeju

“VEF Kvartālā” notiks “Hokeja pavasaris”, kas piedāvās ne tikai spēļu tiešraides, bet arī plašu izklaidējošu programmu. Pirms spēles un pēc tās šeit notiks deju un muzikālie priekšnesumi, kā arī stand-up komēdijas. Pasākumi ir īpaši piemēroti ģimenēm, jo par bērnu izklaidi rūpēsies speciāli sagatavoti treneri un animācijas darbinieki.

“Forum Cinemas”

Cilvēki skatās hokeju forum cinemas

Cinemā loveriem “Forum Cinemas” piedāvās visu Latvijas izlases spēļu tiešraides kinoteātra komfortā. Lielais ekrāns un kinoteātra skaņas sistēma nodrošina, ka neviens spēles moments netiks palaists garām.

Kā izvēlēties, kur skatīties hokeja čempionātu?

Izvēloties vietu, kur skatīties hokeja čempionātu, ir svarīgi ņemt vērā personīgās vēlmes un komforta līmeni. Doma laukums un citi āra pasākumi ir piemēroti tiem, kuri vēlas baudīt spēli dabā un lielā kompānijā. Savukārt, kinoteātri un īpaši izveidotās fanu zonas piedāvā aizsargātu vidi, kurā varēs koncentrēties uz spēles norisi bez laika apstākļu ietekmes.

Bildes – lsm; vefkvartals(facebook); forumcinemas

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences