Izglītība un kursiKur satikt partneri un kā to piesaistīt?

Kur satikt partneri un kā to piesaistīt?

Kā iepazīties ar partneri?

Lai gan jaunajā ērā šķietami visas aplikācijas un saiti ir atvērti, lai vieglāk būtu iepazīties ar domubiedriem un topošo partneri, tomēr ne vienmēr tas ir ātrākais ceļš! Tu noteikti esi saskārusies/ies ar stundām ilgām sarakstēm kur beigās izrādās, ka jums nemaz nesaskan pat puse no vērtībām. Man kā savedējai bieži nācies dzirdēt, ka iepazīšanās saitos sēž vieni izvirtuļi un laika kavētāji kuriem mājās jau ir dzīves partneris. Kāpēc atkārtojas šis un nav tik vienkārši starp miljons brīvajiem satikt viens otru?! ‘’Viss vienkārši!’’, gribētos teikt, taču tā nav! Pirmkārt, iztrūkst skaidras vīzijas par to kas Tu pats esi! Tev jānoliek sevi tā cilvēka vietā, kurš gribētu ar Tevi, tādu kāda patiesībā esi būt kopā.

Pašizpēte: Solis uz skaidrību par sevi

Vīrieša un sievietes plaukstas saskaras

Tu iespējams novērtē sevi savādāk nekā Tavi apkārtējie. Tāpēc palūdz 5 tuviem cilvēkiem aprakstīt Tevi. Saki, ka veic eksperimentu, kur ir vajadzīga cilvēku atklātība par citiem cilvēkiem un palūdz rakstiski aprakstīt šiem 3 cilvēkiem Tevi. Tādējādi Tu iegūsi reālāku skatu uz situāciju. Tagad Tev ir apmēram priekšstats kāda Tu esi un ko par sevi vari rakstīt iepazīšanās saites profilā. Tikai lūdzu neaprobežojies ar labiem, virspusējiem vārdiem. Ieliec mazu odziņu, lai paspilgtinātu savu personību.

Tieša iepazīšanās

Vīrietis ar sievieti skūpstes tuneļa galā

Ja Tev ir apnicis sarakstīties un vēlies ņemt grožus savās rokās, tad iesaku sākt iepazīties ar cilvēkiem pat uz ielas! ‘’Tas ir, kur?’’, Tu vaicāsi.

1. Tavā teritorijā. Gan jau pilns ar cilvēkiem uz kuriem Tu atsakies skatīties, jo: nav tavā līmenī, nav tik lielisks/a kā iepriekšējais/ā, nav izskatīga/s, jeb ir zemāka ranga, dīvaini uzvedās. 

Bet tu jau vari to izmantot kā pavedienu. Tev jau uz reiz nevajadzētu doties pie altāra vai uz viesnīcu ar šo cilvēku. Neviens Tev neliedz būt laipnai/am un iedraudzēties ar pretējo dzimumu, kā opciju uz potenciālā sirdzāķīša ceļa.

2.Tā ir viņa/s teritorija kurā jūtas ērti. Jau sākumā liku Tev nedaudz iejusties pretējā dzimuma sajūtās. Tad nu šeit ir apzinātāk jāizvēlās vietas kur varētu būt tavs/a, topošais/ā partneris/e. Varbūt sportisks cilvēks? Bet varbūt mīl ceļot? Iespējams ir kādās debašu komūnās? Variantu ir daudz un dažādu. Tev atliek būt proaktivākai/m.

3.Neitrālā teritorija. Te nu visbiežākā-populārākā ir: Iepazīšanās vietnes, bet esi akurāta/s ar šo izvēli. Kā arī- pusdienas pārtraukumos ir liela iespēja iepazīties ar interesantiem cilvēkiem stāvot rindā pēc dienas piedāvājuma. Vai sabiedriskajā transportā, iepirkšanās centrā, muzejā vai teātrī.

Sagatavošanās uzrunai

Vīrietis velk nost sievietei bēšu kurpi

Kā sevi sagatavot šādai uzrunai? Pozicionē sevi. Esi pārliecināta/s par sevi, zini savas robežas un vērtību. Izveido vieglus jautājumus attiecīgajai situācijai. Fokusējies uz konkrētā cilvēka izvēli un gaumi. Vienojošais noteikti būs kāds paties kompliments pēc jautājuma un uzvedinošais piedāvājums, kas neko neliecinātu par seksuālu kontaktu.

Kā piesaistīt partneri?

Vīrietis ar sievieti sēž uz grīdas un runājas

Piemēram: Tu ej pa ielu, ieraugi simpātisku, koptu, intriģējošu personu. Uzjautā cik ir pulkstens, aizbildinoties, ka tālrunis ir izlādējies. Kamēr persona meklē rokas pulksteni vai tālruni, izsaki kādu komentāru (pozitīvu) par laikapstākļiem un vēlmi izbaudīt āra terases atvēršanās sezonu.

Kad laiks ir noskaidrots, piedāvā savu kompāniju pavasara atklāšānai kopā kādā tās personas restorāna terasē. Un ja persona pasmaida vai sakautrējas, tad saki, lai ieraksta savā viedtālrunī Tavu tālruņa numuru, lai zinātu kam to atgādināt īstajā laikā.

Otras personas kārta ‘’iet’’. Šādi Tu iegūsi skaidrību vai šai personai Tu iepatikies. Ieekonomējot laiku uz sarakstīšanos, jo jūs jau sajutāt savstarpējo ķīmiju, redzējāt viens otru, dzirdējāt viens otru. Daudzas maņas tika saslēgtas un izkristalizējās pirmie iespaidi.

Tagad tikai prakse, veiksmi!


Kristīne Dakstiņa

Kristīne Dakstiņa fotosesijas laikā

Esmu iedvesmota sniegt praktiskus padomus un ieteikumus par to, kā uzlabot pašpārliecību un radīt pozitīvu pirmo iespaidu. Mans mērķis ir palīdzēt cilvēkiem apzināties, cik svarīga ir pašapziņa, un kā pareiza ķermeņa valoda un apģērba izvēle var ietekmēt gan pašsajūtu, gan citu cilvēku uztveri


Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences