Slavenības"Krivenchy faktors": Netipisks skats uz "X Faktora" notikumiem

“Krivenchy faktors”: Netipisks skats uz “X Faktora” notikumiem

Līdz šim neierastu raidījumu vadīs Jānis Krīvēns, pazīstams arī kā Krivenchy, pievienojies televīzijas pasaulē ar savu jauno projektu!

Viņš pārņēmis stafeti no populārā šova “X Faktors”, lai radītu savu raidījumu “Krivenchy faktors”, kas solās iepazīstināt skatītājus ar iepriekš neredzētu pieeju un kaislībām saistībā ar mūziku un šovbiznesu.

Krivenchy nav cilvēks, kurš klusētu un neizteiktu savu viedokli. Viņš ir izmantojis sociālos tīklus, lai dalītos ar saviem pārdomu pilniem viedokļiem par notiekošo “X Faktora” šovā. Tagad viņš paceļ savu faktoru uz nākamo līmeni, piedāvājot to plašsaziņas līdzekļu platformu.

Šajā jaunajā raidījumā Krivenchy uzaicinās interesantas un ietekmīgas personas no mūzikas industrijas, lai diskutētu par “X Faktora” notikumiem un noslēpumiem. Viņi kopā izvērtēs šova dalībnieku izpildījumus un vērtēs žūrijas spriedumus, radot dzīvu un aizraujošu diskusiju skatītājiem.

Pirmajā sērijā kā viesis bija uzaicināts producents DJ Rudd, kurš ar savu bagāto pieredzi un ekspertīzi papildina raidījuma dinamiku. Skatītājiem būs iespēja iepazīties ar mūzikas pasaules aizkulisēm un emocijām!

Titulbilde – https://izklaide.tv3.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences