UzņēmumiemKontentino: sociālo mediju rīks kas tev patiešām patiks

Kontentino: sociālo mediju rīks kas tev patiešām patiks

Ar Kontentino, sociālo mediju pārvaldīšana kļūs par vieglu un izplānotu procesu.

Sociālo mediju pārvaldīšana var šķist kā viens no laikietilpīgākajiem uzdevumiem. Tomēr, ar pareizo rīku šis process var kļūt ne tikai vienkāršāks, bet arī efektīvāks. ”Kontentino” ir platforma, kas veidota, lai atbilstu sociālo mēdiju menedžera vajadzībām un viegli sadarbotos. Tas ir vienkāršs rīks sociālo mediju plānošanai un grafiku veidošanai.

Kas padara ”Kontentino” par izcilu izvēli?

Apskatīsim vairākus iemeslus kapēc ”Kontentino” ir sociālo mediju rīks, ko tev vajag!

Socīālo mēdiju pārvaldīšana mobīlajā ierīcē.

Sociālo mediju plānošana

”Kontentino” piedāvā iespēju vienkārši veidot un ieplānot ziņas vispopulārākajos sociālajos tīklos kā: ”Facebook”, ”Instagram”, ”LinkedIn”, ”Twitter”, ”Pinterest” un ”Google Business” profilā. Lietotāji var redzēt ziņu priekšskatījumus, nodrošinot, ka publikācijas izskatās tā kā vajag pirms to publicēšanas.

Efektīva sadarbība un apstiprināšanas process

Šajā platformā komandas var vienkārši sadarboties pie sociālo mediju satura izstrādāšanas, izmantojot vienu kalendāru. Tas ļauj ātri nosūtīt ziņas grafiskajam dizainerim, teksta autoram vai tulkotājam ar vienu klikšķi. Klienti var ērti apstiprināt vai komentēt, izmantojot ”Kontentino” kalendāru vai mobilo aplikāciju.

''Kontentino'' kalendārs atvērts datorā.

Kontentino kalendārs

Ja esat pašnodarbināts, aģentūrā vai zīmols, kas plāno izveidot kvalitatīvu sociālo mediju saturu, “Kontentino” kalendārs ir īstā izvēle! Tas nodrošina ātru pārskatu par gaidāmajām publikācijām un ziņām, ļaujot plānot un organizēt saturu efektīvi.

Sākotnēji šī platforma tika izstrādāta kā personīgs rīks vienā no vadošajām Eiropas reklāmas aģentūrām, kas specializējas sociālajos medijos. Vēlāk tika nolemts šo rīku piedāvāt arī citiem sociālo mediju menedžeriem visā pasaulē. Tagad “Kontentino” ir savs komandas sastāvs, kas sastāv no sociālo mediju ekspertiem.

Uzlabota vizuālā satura pārvaldīšana

Sieviete skatās telefonā spilgtas bildes.

Vizuālais saturs ir svarīgs sociālo mediju stratēģijā. Tas palīdzot uzņēmumiem izcelties un sazināties ar savu auditoriju efektīvā un vizuāli pievilcīgā veidā. Platformas neierobežota vizuālā satura glabāšana ļaus jums un jūsu klientiem augšupielādēt video vai attēlus un izmantot tos vēlāk sociālo mediju reklāmu veidošanā.

Šis rīks arī atvieglo sadarbību starp kolēģiem, ļaujot vienkārši piekļūt un apmainīties ar vizuālo saturu. Tas ir īpaši noderīgi, ja strādājat pie kopīgiem projektiem vai kampaņām.

Laika ietaupīšana un budžeta plānošana

Dators, informācijas lapas, piezīmes uz galda.

”Kontentino” piedāvā optimizēt savu laiku, kā piemēram, ar iespēju vienlaicīgi piešķirt vairākus uzdevumus, sūtīt visus ieplānotos sociālo mediju rakstus klientu apstiprināšanai un ieplānot neierobežotu skaitu ziņu ar vienu klikšķi. Turklāt, pateicoties budžeta plānotājam, jūs varat iepriekš plānot katras ziņas budžetu un sekot līdzi kopējam budžeta plānotajam.

”Kontentino” mobīlā aplikācija

''Kontentino'' mobīlā aplikācija, instagram

”Kontentino” mobīlā aplikācija nodrošina pilnīgu pārskatu par plānotajām un ieplānotajām ziņām, ļaujot jums komentēt, piešķirt uzdevumus, apstiprināt saturu un ieplānot ziņas no jebkuras vietas. Tas ir neaizstājams rīks tiem, kas vēlas uzturēt svaigus un aktīvus sociālos medijus.

Mobīlo applikāciju var lejuplādēt šeit!

Cenas un 14 dienu bezmaksas izmēģinājums

Pirms jebkādas finansiālas saistības, piedāvājumā ir14 dienu bezmaksas izmēģinājuma periods, kurā ir pieejamas visas platformas funkcijas. Šajā laikā nav nepieciešams ievadīt kredītkartes datus, sniedzot jums pilnīgu brīvību izpētīt visu, ko ”Kontentino” var piedāvāt.

Par maksu ir 4 dažādi plāni: Starter plāns, Standard plāns, Pro plāns, Enterprise plāns. Vairāk par plāniem varat uzzināt šeit!

Secinājumi

”Kontentino” piedāvā revolucionāru pieeju sociālo mediju pārvaldīšanai, sniedzot nepieciešamos rīkus efektīvai sadarbībai, satura plānošanai un strādāšanai ar klientiem. Laika ietaupīšanas funkcijas un uzlabotā vizuālā satura menidžments padara to par neaizvietojamu rīku jebkuram, kas vēlas uzlabot savu sociālo mediju menedžmenta procesu. Ja esat mazs uzņēmums vai liela korporācija, šī platforma ir izstrādāta, lai palīdzētu jums atvieglot darbu sociālajos medijos!

Bildes ņemtas no: agorapulse, trustradius, supermonitoring, kevnit, reliablesoft.net.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences