SportsKonors Makgregors: Gaidītākā "UFC" cīņa pret Maiklu Čendleru

Konors Makgregors: Gaidītākā “UFC” cīņa pret Maiklu Čendleru

Konors Makgregors atgriežas “UFC” ringā

Īru cīkstonis Konors Makgregors, kas ir viens no visvairāk uzmanības saistošiem sportistiem cīņu sporta pasaulē, oficiāli paziņojis par savu atgriešanos “UFC” ringā. Šī būs viņa pirmā cīņa kopš 2021. gada, kad cīņā pret Dastinu Porjē cīkstonis guva smagu kājas lūzumu. Makgregora atgriešanās notiks 29. jūnijā, Lasvegasā, ietvaros “UFC 303” pasākumā.

Pretinieks – MMA veterāns Maikls Čendlers

Konors un maikls seja pret seju

Konora atgriešanās cīņā viņš tiksies ar cienījamo un fanu iemīļoto veterānu Maiklu Čendleru. Čendlers, kas ir pazīstams ar savu nekompromisu cīņas stilu un izcilu tehniku, šobrīd ir viens no nopietnākajiem pretiniekiem vieglā svara divīzijā. Abu sportistu statistika ir līdzīga, ar Makgregora uzvaru skaitu 22 un Čendlera 23 uzvarām.

Atgriešanās aizkulisēs

Konors makgregors ar aktieri no filmas "roadhouse"

Pēc Dana Vaits, “UFC” prezidenta, teiktā, Makgregora atgriešanās bija plānota jau ilgāku laiku, bet vairāki faktori, tostarp īru cīkstoņa filmēšanās jaunākajā “Roadhouse” filmā, kurā viņš tēloja galveno varoni, aizkavēja šī brīža iestāšanos. Vaits uzsvēra, ka svarīgi bija, lai Makgregors atgriežas tikai tad, kad viņš ir pilnībā gatavs un var veltīt savu pilno uzmanību sagatavošanās procesam.

Sagaidāms spektakls

konors makgregors pacēlis savas abas uzvarētās jostas

Makgregors, kas ir pazīstams ar savu harismātisko personību un spēju aizraut publiku, sola, ka viņa atgriešanās būs grandioza. Rehabilitācijas procesa laikā viņš ir strādājis ne tikai pie atveseļošanās, bet arī pie savas fiziskās formas uzlabošanas, izskanēja baumas par iespējamu pāreju uz vidējo svara kategoriju. Tomēr šī cīņa notiks 77,1 kilograma svara kategorijā, saglabājot intrigu un neizlēmību par nākotnes plāniem.

Konora Makgregora atgriešanās

Konora Makgregora atgriešanās ir viens no gaidītākajiem notikumiem cīņu sporta pasaulē šogad. Tas sola ne tikai sportisku aizraušanos, bet arī izrāda cīņu sporta nepārtraukto popularitātes augšanu. Viņa atgriešanās cīņa pret Maiklu Čendleru ir paredzēta kā viens no šī gada “UFC” galvenajiem notikumiem, kurā MMA fanus sagaida ne tikai tehniski augstvērtīga cīņa, bet arī satriektas emocijas.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences