Aktīvā atpūtaKomēdijšovs “Mēs Jūs Mīlam: WTF”

Komēdijšovs “Mēs Jūs Mīlam: WTF”

“Mēs Jūs Mīlam: WTF”! Aizraujoša komēdija, kur galvenie šovmeņi ir Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks

Biedrība ”GINGERCAT” piedāvā aizraujošu izklaidi – komēdijšovu “Mēs Jūs Mīlam: WTF”, kurā galvenās lomas ieņem talantīgie šovmeņi Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks. Šovs solās būt, ne tikai smieklu pilns ar improvizācijām un dziesmām, bet arī ar iespēju skatītājiem iesaistīties pašā šovā.

Kas ir “Mēs Jūs Mīlam: WTF”?

Grupa ''The Hobos'' un Ralfs Eilands

Komēdijšova koncepts ir vienkāršs, bet ģeniāls – kombinējot improvizētas etīdes, sagatavotus skečus un dziesmas, izrāde aicina skatītājus kopā smieties par dzīves absurdiem un nesaprotamajiem momentiem, ko angļu valodā bieži vien raksturo ar saīsinājumā “WTF”. Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks, abi ar bagātīgu pieredzi izklaides industrijā, garantē aizraujošu un dinamisku izrādi. Mārcis Vasiļevskis un Edgars Beļickis nodrošina muzikālo pavadījumu.

Kas ir Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks?

Komēdijšovs “Mēs Jūs Mīlam: WTF”! ar Ralfu Eilandu

Ralfs Eilands, ir pazīstams kā dziedātājs un TV raidījumu vadītājs, ir guvis atpazīstamību ar dalību vairākos televīzijas šovos un muzikas projektos. Viņš ir piedalījies ”Latvijas Eirovīzijas” atlases konkursā, uzvarējis 2013. gadā un piedalījies ”Eirovīzijas” pusfinālā. Kaspars Breidaks ir zināms kā ”Radio SWH” balss un improvizācijas teātra aktieris.

Kur un kad notiek šovs?

“Mēs Jūs Mīlam: WTF” aicina uz sezonas priekšpēdējo izrādi 19. aprīlī Ādažu novada kultūras centrā. Šovs ir devies arī uz citām Latvijas pilsētām, tostarp Talsi, Dobeli, Madonu, Tukumu, Siguldu un Rīgu, piedāvājot izklaidi plašākai auditorijai. Biļešu cenas svārstās no 20 līdz 22 eiro, atkarībā no vietas un datuma. Biļetes iespējams iegādāties: bezrindas

Nobeigumā

Ralfs Eilands un Kaspars Breidaks fotosesijā aiz balta plakāta.

Komēdijšovs “Mēs Jūs Mīlam: WTF” ir lieliska iespēja pavadīt vakaru, smejoties un baudīt mūziku. Ieteicamais apmeklētāja vecums ir no 16 gadiem, ņemot vērā, ka izrādē tiek izmantoti necenzēti vārdi. Izrādes garums ir 1 stunda un 40 minūtes, kas ir pietiekami, lai pilnībā izbaudītu šovu. Neaizmirstiet iegādāties biļetes laikā!

Bildes ņemtas no: girtsragelis, tv3.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences