TehnoloģijasKo interneta lietotāji šogad visbiežāk meklēja "Google"?

Ko interneta lietotāji šogad visbiežāk meklēja “Google”?

spot_img

Google meklēšanas tendences

2023. gada “Google” meklējumi atklāj interesantu ainu par to, kas ir piesaistījis pasaules un konkrētu valstu uzmanību. Google ir apkopojis datus gan par globālām tendencēm, gan par specifiskām valstīm, izņemot dažas, kā piemēram, Ķīnu un Krieviju.

Visvairāk meklētie notikumi un personas

2023. gadā lielāko uzmanību piesaistījuši notikumi, kā piemēram, konflikts starp Izraēlu un Hamasu, nogrimis batiskafs, kā arī zemestrīces Turcijā un Sīrijā. Visvairāk meklētā persona bija NFL Buffalo Bills aizsargs Damars Hemlins, kurš pēc sirdsdarbības apstāšanās spēja atgriezties laukumā. Populāri bija arī meklējumi par slavenībām kas devušies aizsaulē, piemēram, Metjū Periju un Tinu Tērneri.

Metjū Perijs

Filmas, seriāli un receptes

Filmu meklējumos dominēja “Barbie”, sekojot tādām filmām kā “Oppenheimer”. Televīzijas seriālu kategorijā vispopulārākie bija “The Last of Us”, “Wednesday” un “Ginny and Georgia”. Interesanti ir arī tas, ka meklētākā gatavošanas recepte bija korejiešu ēdiens “bibimbap”.

Sporta komandas un ikdienas jautājumi

Inter Miami futbola klubs bija meklētākā sporta komanda, savukārt cilvēki interesējās arī par Teiloras Sviftas koncertu biļetēm un sriračas mērci. Bija arī jautājumi par vārda “rizz” nozīmi.

Lionels Messi Inter Miami

Ko visbiežāk meklēja Latvijā?

Latvijā 2023. gadā visbiežāk meklēta informāciju par Latvijas sportistu panākumiem hokejā un basketbolā. Starp desmit aktuālākajiem meklējumiem bija Pasaules čempionāts hokejā, FIBA Pasaules kauss, Dziesmu svētki, dažādi pasākumi un slavenības.

Latvijas Hokeja komanda 2023. gadā

Latvijas iedzīvotāji arī izrādījuši interesi par zīmoliem, piemēram, “Temu”, “Swedbank”, “Rimi”, “Maxima”, un citiem. Tāpat svarīgas bija arī atsevišķas pilsētas un zinātniskie atklājumi.

2023. gads “Google” meklējumos ir atspoguļojis plašu interešu spektru, sākot no globālām problemām politikā, dabas katastrofām, ikdienišķām lietām līdz lokālajām tendencēm dažādās valstīs. Šie dati ir spilgts apliecinājums tam, cik dažādas ir mūsu intereses digitālajā pasaulē.

Bildes ņemtas no: medium, lifewire.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences