Aktīvā atpūtaKo darīt pavasara brīvlaikā 2024. gadā?

Ko darīt pavasara brīvlaikā 2024. gadā?

Pavasara brīvlaiks 2024. gadā

Pavasara brīvlaiks 2024. gadā ir tepat aiz stūra, un daudziem rodas jautājums – ko darīt šajā periodā no 11. marta līdz 15. martam? Šajā laikā Latvijā notiks dažādi pasākumi un aktivitātes, kas piedāvās iespējas gan aktīvai atpūtai, gan kultūras pasākumiem. Apskatīsim piecus dažādus pasākumus, kurus apmeklēt šajā pavasara brīvlaikā.

Stand-Up show “Coming Out”

Edijs Zalaks savā stand-up koncertā "Coming Out"

8. un 9. martā kinoteātrī “Forum Cinemas” notiks Edija Zalaka stand-up šovs “Coming Out”. Edijs stāstīs smieklīgus stāstus no sava dzīves, ieskaitot to, kāpēc viņš nekad nebūs kaķu īpašnieks. Šovā varēs ne tikai labi pasmieties, bet arī uzzināt vairāk par stand-up komēdiju. Šovs būs gan krievu, gan latviešu valodā.

Biļeti var iegādāties: bilesuserviss.

”FUCKUP NIGHTS RIGA”

šova baneris

14. martā plkst. 19:30 kinoteātrī “Splendid Palace” notiks “FuckUp Nights Riga” pasākums. Šeit cilvēki stāsta par savām darba kļūdām un neveiksmēm, lai mācītos viens no otra. Pasākumu vadīs smieklīgais komiķis Edgars Bāliņš, un uzstāsies četri runātāji.

Biļeti var iegādāties: splendidpalace.

“Lauku ļaudis”

Filma "Lauku ļaudis", galvenie aktieri.

No 15. marta kinoteātros varēs skatīties filmu “Lauku ļaudis”. Šī filma ir stāsts par sievieti vārdā Jagna, kas dzīvo Lipces ciemā ap divu gadsimtu mijas laiku. Jagna cenšas dzīvot pēc saviem noteikumiem, neskatoties uz ciemata un ģimenes tradīcijām. Filma ir poļu valodā, bet ir pieejami subtitri latviešu valodā. Tā dod ieskatu lauku dzīvē un mīlestības sarežģījumos.

Biļeti var iegādāties: forumcinemas.

”ĀrprāTS”

Improvizācijas "ārprāts" komanda

15. martā plkst. 19:30 Willa teātrī notiks improvizācijas grupas “ĀrprāTS” izrāde. ‘ĀrprāTS” aicina uz improvizētu izrādi, kurā var piedzīvot gan smieklīgas, gan nopietnas ainas. Izrāde notiek komunikācijā ar skatītājiem, padarot katru izrādes vakaru unikālu un neparedzamu. Ieejas maksa ir 7.00 €, un tas ir lielisks veids, kā pavadīt vakaru kopā ar draugiem, izbaudot improvizācijas mākslu.

Biļeti var iegādāties: bezrindas.

Līgatnes dabas takas

Līgatnes dabas takas martā

Ja ir jau apnicis atrasties pilsētas vidē un cilvēku sabiedrībā, mums ir arī piedāvājums Tev! 11. martā plkst. 09:00 Līgatnes dabas takas piedāvā iespēju izbaudīt neskartu Latvijas dabu, apskatot dažādas savvaļas dzīvnieku sugas un baudīt meža skaņas. Taku garums ir aptuveni 4-5 km ar dažādām grūtības pakāpēm. Apmeklētajiem jāreiķinās ar 2-3 stundām.

Biļeti var iegādāties: bilesuparadize.

Pavasara brīvlaiks

Pavasara brīvlaikā ir daudz veidu, kā jautri un noderīgi pavadīt laiku. Var darīt ko aktīvu, mācīties jaunas lietas vai vienkārši būt kopā ar draugiem un ģimeni. Atradi to, kas tev visvairāk patīk, un izbaudi brīvlaiku!

Bildes ņemtas no: epadomi, splendidpalace, bezrindas, rigaiff, dodies.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences