Aktīvā atpūtaKo darīt brīvdienās 3 un 4 februārī?

Ko darīt brīvdienās 3 un 4 februārī?

Aizraujošas idejas 3 un 4 februāra brīvdienām

Brīvdienās, 3. un 4. februārī, notiks daudz jautru pasākumu Rīgā. Varēsiet apmeklēt tūrisma izstādi, baudīt operu, klausīties koncertus un piedalīties radošās darbnīcās. Tas ir lielisks laiks, lai izmēģinātu kaut ko jaunu un pavadītu jauku laiku ar ģimeni vai draugiem.

3. Februāris

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2024”

balttour izstāde ķīpsalā
Foto atsauce: latvia.trave

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2024” ir lielākais tūrisma notikums Baltijā, kas atklāj jauno ceļošanas sezonu. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajiem maršrutiem, galamērķiem un izbaudīt dažādu kultūru piedāvājumu.

Opera visai ģimenei “Putnu opera”

putnu opera, aktieri pārģēbušies par putniem
Foto atsauce: opera.lv

“Putnu opera” ir aizraujošs ģimenes pasākums, kurš iepazīstina ar doktora Dūlitla unikālo talantu – viņa spēju sarunāties ar dzīvniekiem. Šis muzikālais piedzīvojums ir ne tikai izklaidējošs, bet arī mācību pilns, piedāvājot gan lieliem, gan maziem skatītājiem iespēju izbaudīt operas burvību, vienlaikus uzzinot interesantas lietas par dzīvnieku pasauli.Jērgs Vidmanis un Sinfonietta Rīga

Orķestris ar ar diriģentu Jergu Vidmani
Foto atsauce: lsm.lv

Piedzīvojiet Jērga Vidmaņa un Fēliksa Mendelszona mūzikas vakaru, kurā izcilā latviešu soprāna dziedātāja Inga Kalna un orķestris sniegs neaizmirstamu muzikālu pieredzi.

Radošā darbnīca “Art&Wine”: Pašu rokām darinātas sveces

Sievietes tur savas gleznas
Foto atsauce: artandwine.club

Piedalieties radošajā darbnīcā, kurā varēsiet izgatavot savas sveces. Tas ir lielisks veids, kā izmēģināt kaut ko jaunu un radošu, vienlaikus pavadot laiku patīkamā atmosfērā.

4. Februāris

Meteņdienas koncerts Mazās ģildes dārzā

meteņdienas pie lielās gildes
Foto atsauce: multinews.lv

Meteņdienas koncerts aicina ikvienu atzīmēt ziemas beigu tuvošanos un pavasara sagaidīšanu. Folkloras kopa “Vilcenes” izvedīs jūs caur tautas dziesmām, rotaļām, un dalīsies ar Meteņdienas ticējumiem un paražām.

  • Laiks un vieta: 04. februāris, plkst. 12:00, Mazā ģilde
  • Biļetes: Ieeja par brīvu!

Balets “Pie zilās Donavas”

Pāris dejo baletu
Foto atsauce: opera.lv

Šis romantiskais balets, kurā skan Johana Štrausa valšu melodijas, stāsta par izvēli starp mīlestību un skatuvi, sapņiem un realitāti. Balets “Pie Zilās Donavas” ir kļuvis par svarīgu Latvijas baleta repertuāra daļu un šoreiz tiek iestudēts, godinot baleta iestudētājas Helēnas Tangijeva-Birznieces jubileju.

Filma “Ferrari”

“Ferrari” ir aizraujošs drāmas, vēsturiskas biogrāfijas žanra darbs, kas aizvedīs skatītājus atpakaļ uz 1957. gadu, laikā, kad Formula 1 bija pilna ar spozmi un adrenalīnu. Filma stāsta par Enco Ferrari, bijušo autosportistu, kurš saskaras ar personīgām un profesionālām grūtībām, tostarp uzņēmuma finansiālajām problēmām un vētrainu laulību. Lai glābtu savu uzņēmumu no bankrota, Ferrari piedalās leģendārajās “Mille Miglia” sacīkstēs, riskējot ar visu.

3 un 4 februāra brīvdienas

Brīvdienas 3. un 4. februārī sola daudz jautrības ar dažādiem pasākumiem. Būs izstādes, operas un koncerti, kur katrs var atrast sev ko interesantu. Tā ir lieliska iespēja atpūsties un izmēģināt jaunas lietas kopā ar ģimeni vai draugiem. Neaizmirstiet izbaudīt šos brīžus un padarīt brīvdienas īpašas!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences