Filmas un seriāliKinoteātros no 8. februāra ''Pansija pilī'' nākamās sērijas

Kinoteātros no 8. februāra ”Pansija pilī” nākamās sērijas

Daudzsēriju filma ”Pansija pilī”

Kinoteātros no 8. februāra piedāvās skatītājiem iespēju iepazīt “Pansija pilī” trešo un ceturto sēriju. Šī daudzsēriju filma, kas ir veidota pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem, jau ir pulcējusi vairāk nekā 12 000 skatītāju ar tās pirmajām divām sērijām.

Sižets

Filma “Pansija pilī” stāsta par notikumiem Latvijā 1920. gados, balstoties uz dzejnieku Viktoru Eglīti un viņa ģimeni. Viņi iegūst vecu muižu no valsts un sāk to atjaunot, vienlaikus izveidojot pansiju. Šī pansija kļūst par vietu, kur satiekas un veidojas dažādas attiecības. Filmas trešajā un ceturtajā daļā parādās jauni varoņi, kas stāstam pievieno papildus sižetus.

Filma "Pansija pilī" aktieri pie galda.

Aktieri

Galvenās lomas filmā atveido pazīstami Latvijas aktieri: Gundars Āboliņš, Rihards Zelezņevs, Guna Zariņa un citi.

Kuros kinoteātros var redzēt “Pansija pilī”?

“Pansija pilī” trešā un ceturtā sērija būs pieejama kinoteātros “Splendid Palace” un “Forum Cinemas” sākot ar 8. februāri. Turklāt, atklāšanas dienā abos kinoteātros notiks īpašie seansi, kuros piedalīsies arī filmas komanda.

Daudzērijas filmas "Pansija pilī" pirmā epizode

Filmas turpinājums

“Pansija pilī” ir kļuvusi ļoti populāra starp Latvijas kino skatītājiem, un daudzi ar nepacietību gaida tās turpinājumu. Šajā filmā ir daudz aktieru un interesants stāsts, kas balstīts no literatūras darba motīviem.

Bildes ņemtas no: forumcinemas, delfi, jelgava

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences