AutoKaroq Ambition Plus - Greenmotors piedāvā iespēju!

Karoq Ambition Plus – Greenmotors piedāvā iespēju!

Škoda ir slavens automašīnu zīmola nosaukums, kas pie mums ir pazīstams ar kvalitatīviem, drošiem un stilīgiem auto. Tā piedāvā plašu klāstu dažādu klases automašīnām, kur katrs var atrast sev piemērotāko. Un tagad, ir pienākusi vēl lieliska iespēja iegūt sev vienu no šīm mašīnām vēl izdevīgāk!

Karoq Ambition Plus

Nepalaid garām Green Motors piedāvāto iespēju, iegādājoties Škoda Karoq Ambition Plus, jūs saņemsiet bagātīgu aprīkojumu – no divzonu Climatronic klimata kontroles līdz parkošanās detektoriem gan priekšā, gan aizmugurē. Un ne tikai – jums būs iespēja izmantot 8 collu krāsu digitālo instrumentu paneli un BOLERO radio ar 8 collu skārienekrānu. Ja vēlaties auto ar izcilu metālisku krāsojumu un citiem ekstrām, Škoda Karoq Ambition Plus piedāvās šo un vēl daudz ko citu. Neaizmirstiet apmeklēt Škoda dīleri, lai tuvāk iepazītos ar šo izdevīgo piedāvājumu un paņemtu auto izmēģinājuma braucienā.

Škoda Karoq Ambition Plus orandžā krāsā
Foto atsauce: Škoda Storyboard

Piesakies testa braucienam ar Škoda!

Vai vēlaties izmēģināt Škoda pirms pirkuma? Green Motors aicina jūs uz testa braucienu! Izvēlieties jebkuru no pieejamajiem Škoda modeļiem, sākot no elektroauto Enyaq un Enyaq Coupe, krosoveriem Kodiaq, Karoq un Kamiq, līdz iecienītajai Octavia, respektablajam Superb un kompaktajām Scala un Fabia.

Iegādājies sapņu auto Škoda!

Karoq Ambition Plus piedāvā jums ne tikai izcilu automašīnu, bet arī iespēju iegūt to vēl izdevīgāk. Nenokavējiet šo iespēju! Iepazīstieties ar Škoda, izmēģiniet to!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences