TehnoloģijasApple peļņa pieaugusi bet ieņēmumi samazinājušies?

Apple peļņa pieaugusi bet ieņēmumi samazinājušies?

spot_img

ASV tehnoloģiju gigants “Apple” nesen atklāja savus finanšu rezultātus par pagājušo gadu, un dati liecina, ka, neskatoties uz dažādām grūtībām, uzņēmums ir spējis sasniegt peļņas pieaugumu. Šajā rakstā mēs aplūkosim, kā “Apple” ir izdevies palielināt peļņu par 11% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, neskatoties uz kopējo ieņēmumu samazinājumu.

Apple peļņas pieaugums par 11%

Pagājušā gada ceturtajā ceturksnī “Apple” peļņa sasniedza 23 miljardus dolāru, kas ir par 11% vairāk nekā iepriekšējā gadā. Šo pieaugumu galvenokārt veicināja rekordlielie ieņēmumi no “Apple” sniegtajiem pakalpojumiem un “iPhone” tirdzniecības apjoma pieaugumu. “iPhone” tirdzniecība pieaugusi par 3%, sasniedzot 43,8 miljardus dolāru, kas ir visu laiku augstākais līmenis šim ceturksnim. Šie ieņēmumi no “iPhone” pārdošanas ir īpaši nozīmīgi, jo tie veido gandrīz pusi no uzņēmuma kopējiem ieņēmumiem.

Tabula, kas atspoguļo Apple peļņa pēdējo gadu laikā- iphone.

Ieņēmumu kritums un tā ietekme

Lai gan “Apple” peļņa pieauga, kopējie ieņēmumi pagājušajā ceturksnī saruka par 1%, veidojot 89,5 miljardus dolāru. Tas ir ceturtais ceturksnis pēc kārtas, kurā reģistrēts ieņēmumu kritums. Galvenais krituma iemesls bija ieņēmumu samazināšanās Ķīnā un pieprasījuma kritums pēc citām “Apple” ražotajām ierīcēm, piemēram, datoriem “Mac” un planšetdatoriem “iPad”. Šīs tendences liecina par nozaru un ģeogrāfisko faktoru ietekmi uz uzņēmuma finansiālo veiksmi.

Bildes ņemtas no: alphastreet un wsj

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences