MūzikaKaņepes kultūras centrs svin 12 gadu dzimšanas dienu

Kaņepes kultūras centrs svin 12 gadu dzimšanas dienu

Pasākumu ”SOUND IT” 19. aprīlī organizēs Kaņepes kultūras centrs par godu savai dzimšanas dienai

”Kaņepes Kultūras centrs” (KKC) šogad svin savu 12. gadadienu, un šis notikums tiek atzīmēts ar īpašu pasākumu sēriju, kas sāksies ar grandiozo ballīti “SOUND IT” 19. aprīlī.

Kultūras pasākumi un sociālās aktivitātes

Kaņepes Kultūras centra iekštelpu interjers.

”Kaņepes Kultūras centrs” ir pazīstams ar savu kultūras, sociālo un politisko darbību. Tas ir atvērts dažādu subkultūru un kopienas aktivitātēm, veicinot vienlīdzīgu un iekļaujošu sabiedrību. Galvenais mērķis ir nodrošināt regulārus un daudzveidīgus pasākumus, kas pieejami plašai auditorijai, kā arī atbalstīt jaunas un radošas idejas.

Mūziķi un DJ, kas uzstāsies pasākumā

Mūzikas grupa uzstājas Kaņepes Kultūras centrā sarkanā gaismā

NOIZAR”: Atzīts DJ un mūzikas producents no Ukrainas. ”Noizar”ir viens no Kijevas slavenākās klubu iestādes ”Closer” ilggadējiem rezidentiem. Viņš ir izdevniecības ”Wicked Bass” īpašnieks, kurā viņš izdod gan ukraiņu, gan starptautisku mākslinieku mūzikas ierakstus.

KANCELEJA”: Trio, kas veido analogās improvizācijas. Viņu muzikālais stils ir eksperimentāls un interesants.

TRASHY TRAX”: Pazīstams ar saviem ilgstošajiem un dažādveidīgajiem DJ setiem, ”TRASHY TRAX” rada īpašus mirkļus un ”care free” atmosfēru.

Kas notiks 12 gadu jubilejas svinībās?

Kaņepes kultūras centrs. Koncerts pagalmā, grupa uzstājas

19. aprīļa vakarā plkst. 22:00 ”KKC” durvis vērs plaši vaļā, lai aicinātu apmeklētājus piedalīties pasākumā, kurā uzstāsies vairāki nozīmīgi mākslinieki. Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 5.00 €. Pasākuma dienā pie durvīm, biļetes cena būs 10 €.

Kā iegādāties biļetes un pievienoties svinībām?

Kaņepes kultūras centrs dienas laikā., cilvēki sapulcējušies.

Biļetes uz ”Kaņepes Kultūras centra” 12. gadu svinību pasākumu ir pieejamas tiešsaistē caur platformu bezrindas.lv. Lai nodrošinātu sev vietu šajā nozīmīgajā notikumā, ieteicams biļetes iegādāties iepriekš.

Kaņepes kultūras centrs

”Kaņepes Kultūras centra” 12. gadadienas svinības ir lieliska iespēja piedzīvot kvalitatīvu mūziku, kultūras un sociālās aktivitātes, kā arī satikt domubiedrus un līdzīgi domājošus cilvēkus. Nāc un pievienojies mums, lai kopā atzīmētu šo svarīgo notikumu!

Bildes ņemtas no: satori, diena, epadomi.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences