Jaunie projekti"Kaivas kvartāls" – YIT dzīvokļu projekts Dreiliņos

“Kaivas kvartāls” – YIT dzīvokļu projekts Dreiliņos

spot_img

“Kaivas kvartāls”, jaunākais YIT projekts, atrodas Dreiliņos, Rīgā, Kaivas ielā 48a. Tas ir Somijas būvniecības uzņemuma “YIT” jaunākais projekts Latvijā, turpinot tradīcijas kvalitatīvā būvniecībā. YIT ir pazīstams ar savu pieredzi gan Latvijā, gan plašāk Ziemeļeiropas reģionā, ar apgrozījumu 2022. gadā sasniedzot 2,4 miljardus eiro. Šis projekts atspoguļo YIT apņemšanos radīt vidi, kas ir piemērota gan jaunām ģimenēm, gan tiem, kuri vienkārši vēlas pārvākties.

Kaivas kvartāls: Jaunais “YIT” projekts

”Kaivas kvartāls” ir sešstāvu ēkas ar 72 dzīvokļiem. Projekta piedāvājumā ir iekļauti divu veidu apdares risinājumi, nodrošinot klientiem iespēju izvēlēties saskaņā ar viņu gaumi un vajadzībām. Dzīvokļi ir pieejami ar 2, 3 un 4 istabām, kas nodrošina plašas iespējas dažādam ģimenēm. Turklāt, YIT piedāvā stāvvietas gan pagalmā, gan pazemes stāvā, nodrošinot ērtības iedzīvotājiem.

Dreiliņu apkaime

Kaivas kvartāla atrašanās vieta Dreiliņos nodrošina unikālu kombināciju starp pilsētas ērtībām un dabisku vidi. Tuvumā atrodas Biķernieku mežs, kas piedāvā skriešanas un velo takas, kā arī distanču slēpošanas trasi ziemā. Apkaime ir arī domāta auto un moto sporta entuziastiem: Motormuzejs un ziemas autotrase. Ikdienas ērtības, piemēram, sabiedriskā transporta pieturas, veikali, aptiekas, izglītības iestādes un sporta klubi, ir ērti sasniedzami.

Dzīvokļu plānojums un teritorijas labiekārtojums

“Kaivas kvartāla” dzīvokļu plānojums ir veidots ar domu par iedzīvotāju ērtībām un atpūtu. Teritorijā ir iekļauts bērnu rotaļlaukums, stāvvietas, kā arī nepieciešamā infrastruktūra atkritumu šķirošanai.

Kaivas kvartāls, YIT jaunais dzīvokļu projekts Dreilliņos, Rīgā.

“Kaivas kvartāls” būvēšanas process ir jau uzsākts janvārī un solās būt gatavs dzīvošanai 2024. gada novembrī.

Bildes ņemtas no: yit.lv

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences