Jaunie projekti''KAIGAN VILLAS'' 26 privātmāju projekts Pierīgā

”KAIGAN VILLAS” 26 privātmāju projekts Pierīgā

spot_img

Privātmāju ciems ”KAIGAN VILLAS” izceļas ar modernām tehnoloģijām un zaļo jumtu sistēmām

”KAIGAN VILLAS” ir izstrādāts kā moderns projekts, kurā ir apvienotas 26 privātmājas, būvētas no monolīta dzelzsbetona, vienā ciemā. Projekts atrodas Spuņciemā, starp Lielupi un Babītes ezeru, tikai nepilnu 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. Šī vieta ir izvēlēta, lai nodrošinātu iedzīvotājiem harmonisku dzīvi tuvu dabai, vienlaikus atrodoties netālu no galvaspilsētas.

”KAIGAN VILLAS”

''KAIGAN VILLAS'' privātmājas eksterjers dienas laikā.

Katras villas būvniecībā ir izmantoti augstas kvalitātes materiāli: betons, stikls un koks, kas nodrošina arī ilgtermiņa izturību un ilgtspējību. Papildus tam, visas villas ir aprīkotas ar jaunāko tehnoloģiju. ”KAIGAN VILLAS” privātmājās ietilpst autonoma un pašpietiekama teritorija, kas aprīkota ar individuālu ūdensapgādi, kanalizācijas un apkures sistēmu, izmantojot atjaunojamus energoresursus.

Infrastruktūra un komunikācijas

Projekta infrastruktūra ir plānota, lai atbilstu mūsdienu prasībām. Ciematā ir pieejams viss nepieciešamais, tā skaitā asfaltēts ceļš līdz maģistrālei, ”1 GB/s” optiskais internets, videonoverošana un bruģēti ciemata ceļi. Papildus ērtības ietver eksponēti betona žogi ar puķu dobēm, ielu apgaismojums. Projekts atrodas tuvu Babītes ezeram, kur tiks izveidota laivu piestātne un privāta pludmale.

Arhitektūra un interjera dizains

 ''Leicht'' drēbju skapju mēbeļu sistēma ar apgaismojumu.

Privātmājās ir aprīkotas ar ”Leicht” drēbju skapju mēbeļu sistēmām. Šīs sistēmas var tikt individuāli pielāgotas un papildinātas ar integrētu apgaismojumu un dažādiem apģērbu uzglabāšanas risinājumiem.

”VELUX” jumta logi

''VELUX'' jumta logi privātmājas griestos

Projektā iekļauti ”VELUX” fiksētie plakanie jumta logi. Šie logi ir īpaši piemēroti zema slīpuma un plakaniem jumtiem, kas nodrošinās vairāk gaismu telpā.

”LEICHT” virtuves

''LEICHT'' virtuve ar holistisku koka dizainu.

”LEICHT” virtuve, kas atzīta par “Vācijas skaistāko virtuvi”, piedāvā holistisku interjera dizaina pieeju ar homogēnu materiālu un krāsu sastāvu. Virtuves plānojums ietver bez rokturu skapju rindas un vienības no ”BOSSA” programmas riekstkoka apdares.

”KAIGAN VILLAS” projektēšana

''KAIGAN VILLAS'' privātmājas viesistabas omulīgais  interjers

”KAIGAN VILLAS” projektēšanu veicināja arhitektu birojs ”LINIA”. Šīs villas piedāvā ne tikai modernu un minimālistisku dizainu, bet arī inovatīvas risinājumus, kā piemēram, ekstensīvie zaļie jumti ar augstas kvalitātes hidroizolācijas sistēmām un siltumizolāciju.

Zaļās tehnoloģijas un dabas integrācija

''KAIGAN VILLAS'' zaļā jumtu sistēma.

Projektā ietilpst arī zaļo jumtu sistēmas, kas veidotas no īpašiem substrātiem ar ūdens aizturi un lielu gaisa ietilpību, kas uzlabo apstādījumu kvalitāti. Šādas sistēmas ne tikai uzlabo ēkas vizuālo izskatu, bet arī veicina dabiskās vides saglabāšanu, radot labvēlīgu mikroklimatu.

Nobeigums

”KAIGAN VILLAS” ir ideāla izvēle tiem, kas meklē mūsdienīgu dzīvesvietu tuvu dabai un Rīgai. Ar augstām tehnoloģijām, ilgtspējīgiem risinājumiem un modernu dizainu, šis projekts piedāvā unikālu dzīves pieredzi Latvijā. Ja vēlies iegādāties vai uzzināt vairāk par šo jauno Pierīgas projektu, sazinies ar projekta attīstītājiem.

Bildes ņemtas no: rentinriga, kaigan.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences