SkaistumkopšanaKādēļ visi "Dzintars" veikali tika likvidēti?

Kādēļ visi “Dzintars” veikali tika likvidēti?

Dzintars veikalu likvidācija – kapēc?

Dzintars ir sen zināms un iecienīts Latvijas kosmētikas zīmols, kas savu darbību sāka jau 19. gadsimta vidū kā H.A. Brieger fabrika. Gadiem ejot, šis uzņēmums ir kļuvis atpazīstams skaistumkopšanas industrijā, piedāvājot diezgan plašu produktu klāstu. Dzintars ir pazīstams ar savu 70 gadu pieredzi, Latvijā ražotiem produktiem, kā arī ar plašu sadarbību ar vairāk nekā 2000 partneru veikaliem visā valstī!

Dzintars veikali piedāvā kosmētikas produktus

Saskaņā ar informāciju no “Lursoft”, Dzintars sāka saskarties ar finansiālām grūtībām 2016. gadā un tika ierosināts tiesiskās aizsardzības process. Diemžēl 2019. gadā, neizpildot tiesiskās aizsardzības procesa prasības, uzņēmums tika pasludināts par maksātnespējīgu. Tomēr, izpildot kreditoru prasījumu segšanas plānu, 2019. gadā maksātnespējas process tika izbeigts.

Papildus finansiālajām grūtībām, AS “Dzintars” bija uzkrājis vairāk nekā 6,2 miljonu eiro lielu nodokļu parādu. Šādi apstākļi ievērojami ietekmēja uzņēmuma finansiālo stabilitāti un spēju turpināt savu darbību.

AS “Dzintars” akcionāra Iļja Gerčikovs kontrolētie uzņēmumi arī piedzīvoja finansiālas grūtības. Piemēram, SIA “Dzintars beauty“, kas tika dibināts maksātnespējas procesa laikā, nespēja gūt ievērojamus ieņēmumus un strādāja ar zaudējumiem. SIA “Real dream“, pie kura tika pievienots SIA “Dzintars beauty”, arī nesasniedza augstus finanšu rezultātus.

Iļja Gerčikovs

Dzintars veikali šodien

Lai gan AS “Dzintars” veikali tika likvidēti, zīmols joprojām attīstās. H.A. Brieger vadībā Dzintars ir sasniedzis 2 miljonu eiro apgrozījumu un izstrādājis 58 jaunus un atjaunotus produktus. Šīs pārmaiņas liecina par uzņēmuma spēju atjaunoties un pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem.

Bildes ņemtas no: lifescience, forbesbaltics un dzintarsbeauty

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences