ModeKādas ''klaču somas'' būs trendā 2024. gada vasarā?

Kādas ”klaču somas” būs trendā 2024. gada vasarā?

Atklājiet 2024. gada vasaras sezonas populārākās klaču somas. Iegūstiet ieskatu par dažādiem modeļiem

Klaču somas, šīs mazās, bet izteiksmīgās dāmu rokassomas, ir kļuvušas par neaizstājamu aksesuāru modes pasaulē. Katru sezonu modes mājas un dažādi dizaineri piedāvā jaunas idejas, kas atspoguļo aktuālās tendences un modes virzienus. Neatkarīgi no tā, vai klaču somas ir paredzētas vakara izklaidei, vai kalpo kā aksesuārs ikdienas tērpiem, šīs somas piešķir katram izskatam kaut ko īpašu.

1. Klaču klikšķis

Klaču soma 2024. gada pavasara/ vasaras modes skatē.

Mūsdienu zīmoli ”Brandon Maxwell” un ”Tom Ford”, ir parādījuši, ka jebkura soma var kļūt par klaču, ja to tur. Šajā pavasara/ vasaras sezonā īpaši populāras kļuvušas strukturētas un mīkstas klaču somas.

2. Lielo klaču soma

''Fendi'' koša, gaiši zila klaču soma modes skatē

Viens no spilgtākajiem 2024. gada trendiem, ko mēs redzējām dažādu dizaineru skatēs, ir lielo klaču somu popularitāte. Šādas somas ir pietiekami ietilpīgas, lai tajās varētu ievietot ikdienas nepieciešamības, kā piemēram, atslēgas, telefonu un maku, kā arī citas nelielas nepieciešanas lietas. ”Ferragamo” un ”Fendi” modes skatēs šīs somas tika izmantotas kā akcents, izmantojot tās pašas krāsas tērpiem un somām. Lielās klača somas kļūst par praktisku veidu, kā pānēsāt savas lietas.

3. Aploksnes klačs

''Tom Ford'' klaču somas, kuras var pārlocīt.

Ja vēlaties kaut ko diskretāku, apsveriet iespēju iegādāties aploksnes klaču. Šādas somas ir pietiekami lielas, lai tajās ievietotu būtiskākās lietas, bet to dizains paliek slaids un vienkāršs. ”Tom Ford” ir viens no galvenajiem šīs tendences veicinātājiem, kas pierāda, ka vakara apģērbs nekad nav izskatījies tik šiks kā ar šauru klaču rokās.

Klaču somas ikdienai

Svarīgākās klaču somu tendences ietver aploksnes veida un pārlokāmo klaču atgriešanos, ko piedāvā tādi zīmoli kā “Brandon Maxwell” un “Tom Ford”. Lielās klaču somas ir īpaši populāras šosezon, tās piedāvā praktisku pielietojumu, ar iespēju tajās ievietot ikdienas nepieciešamības. Šādas somas ir izceltas arī “Ferragamo” un “Fendi” kolekcijās.

Tālāk apskatīsim 3 konkrētas klaču somas un kur tās var iegādāties, lai jūs varētu atrast perfektu somu vasaras sezonai.

Vittoria klačs

Sieviete tur rokās tumši sarkanu Vittoria klaču somu.

Šī ikdienišķā, lielizmēra klača soma ir ideāla dienas darīšanām. Tās vienkāršais, bet elegantais dizains un bantītes detaļa piešķir jebkuram tērpam modernu izskatu. Somai ir iekšējās kabatas, noņemama ķēdīte un rāvējslēdzēja aizdare.

Somu var iegādāties: thereformation

Stella Cloud klačs

Sieviete pagriezusies ar sānu tur rokās ''Stella Cloud'' klaču somu

”Banana Republic” lielizmēra klaču soma. Tā ir īpaši ietilpīga un aprīkota ar magnētisko aizdari, smalki izstrādātu siksniņu ar kontrastainu dūrienu un zelta furnitūru. Ņemiet vērā, ka šīs somas ir ierobežotā daudzumā tās popularitātes dēļ!

Somu var iegādāties: bananarepublic

T-Lock klačs

Sieviete rokās tur brūnu ''T-Lock'' klaču somu no ''Toteme''

Skulpturāla ”TOTEME” somiņa ar nosaukumu ”T-Lock”, kas radies sudraba krāsas metāla slēdzenes dēļ, kas nostiprina izliekto augšējo atloku. Tā ir izgatavota Itālijā no elastīgas, bet izturīgas ādas. Klaču soma ir viegli kopjama ar tās mikrošķiedras oderi. Kaut arī lielākā daļa klaču nāk ar ķēdi, šī modelis var pārvērsties par šķērsķermeņa somu ar noņemamu un regulējamu ādas siksniņu.

Somu var iegādāties: int.toteme-studio

Nobeigumā

Tātad, ja jūs meklējat skaistus un funkcionalus klaču somas variantus, izvērtējiet šīs trīs īpaši izvēlētas somas no “thereformation”, “bananarepublic”, un “int.toteme-studio”. Somas paredzētas ir gan ikdienas lietošanai, gan vakara izklaidei.

Bildes ņemtas no: fashionista, foxytotes, bananarepublic, thereformation, shopstyle.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences