Moduļu mājasKādas ir vidējās moduļu mājas cenas?

Kādas ir vidējās moduļu mājas cenas?

Moduļu mājas arvien biežāk kļūst par iecienītu izvēli dzīvojamo vietu veidošanā. Amerikas Savienotajās Valstīs katru gadu tiek būvētas aptuveni 11,000 šādu māju, bet Eiropā šis skaitlis pārsniedz 428,000 vienības. Arvien vairāk cilvēki izvēlas moduļu mājas ne tikai to pievilcīgo cenu dēļ, bet arī dēļ ātrā un kvalitatīvā būvniecības procesa.


Uzņēmums YDH – kvalitatīva izvēle

Latvijā viens no uzticamākajiem moduļu māju ražotājiem ir uzņēmums “YDH“. Šis uzņēmums piedāvā individuālu pieeju katram klientam, ļaujot klientiem nākt klajā ar savām projektu idejām. YDH moduļu mājas ir ar zemu izmaksu un ar ātru būvniecības periodu.

Pie YDH īpašs uzsvars tiek likts uz māju kvalitāti. Moduļu mājas tiek ražotas atbilstoši augstiem būvniecības un drošības standartiem, kas ir pielāgoti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem.

Lielā dzīvojamā māja: Specifikācija un izmaksas

Šis variants piedāvā platību mazāk par 30m², ar augstu siltinājumu, kvalitatīvu apkuri un vannas istabas aprīkojumu. Cena šim variantam sākas no 1200€/m². Uzņēmums norāda, ka moduļu mājas izmaksas var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, platība, sarežģītība un materiāli.

Mazā dzīvojamā māja: Specifikācija un izmaksas

Mazās dzīvojamās mājas variants piedāvā platību 30m² pa ārējiem izmēriem, ar nedaudz mazāku siltinājumu salīdzinājumā ar lielo dzīvojamo māju. Cena šim variantam arī sākas no 1200€/m². Tāpat kā lielajai dzīvojamajai mājai, izmaksas var ietekmēt dažādi faktori.

Faktori, kas ietekmē moduļu mājas cenu

Kopumā, moduļu mājas cenu var ietekmēt dažādi faktori, piemēram, izvēlēto materiālu kvalitāte, mājas platība, būvniecības laukuma atrašanās vieta un zemes specifika. Pirms pieņemat lēmumu, klientam ir jāņem vērā šie faktori, lai izvēlētos vispiemērotāko variantu.


Economy Home piedāvājums

Uzņēmums “Economy Home” ir radījis trīs dažādas moduļu māju versijas: Economy, Standart un Luksus.

Modulis Economy 40 (37 900EUR)

Platība: 40-43m²

Apdare: Rūpnieciski krāsots apdares dēlis un špaktelētas ģipškartona loksnes.

Siltinājums: grīda 300mm, ārsienas 200mm, jumts 200mm.

Modulis Standart 40 (47 900EUR)

Platība: 40-43m² ar terasi 25m².

Apdare: Rūpnieciski krāsots apdares dēlis vai Sibīrijas lapegle, lamināts 33.klase.

Siltinājums: grīda 300mm, ārsienas 250mm, jumts 250mm.

Modulis Luksus 40 (57 900EUR)

Platība: 40-43m² ar terasi 35m².

Apdare: Sibīrijas lapegle, Termokoks vai Cedral Wood cementšķiedras loksnes, ozolkoka parkets.

Siltinājums: grīda 300mm, ārsienas 250mm, jumts 250mm.


Bouw Art moduļu mājas

Bouw Art” ir starptautisks uzņēmums ar bagātīgu pieredzi, kas darbojas moduļu māju ražošanā kopš 1998. gada. Šis uzņēmums piedāvā vairāk kā divus projektus, bet šie abi projekti iekļaujas platībā no: 15m² līdz 32.4m²

Moduļu māja Norre

Šī māja ir plašāka ar izmēriem 32.4m² un piedāvā siltinājumu no Rockwool, sienas no 200mm ekovates un citiem augstas kvalitātes materiāliem. Mājas apdare ir izgatavota no koka un cinka loksnēm.

Moduļu māja Norre pie meža.

Moduļu māja Bouwart Office

Ja meklējat mazāku moduļu māju, “Bouwart Office” ir ideāls variants. Ar izmēru 15m² šī māja ir piemērota biroja vai viesu mājas vajadzībām un ir līdzīgi augstas kvalitātes materiāli.

Moduļu māja Bouwart Office

Bouw Art kvalitāte un pieredze

Šī uzņēmuma galvenais fokuss ir uz koka paneļu un moduļu māju ražošanu. Ar vairāk nekā 10-15 gadu pieredzi šajā nozarē, “Bouw Art” ir guvis lieliskus panākumus un ieguvis atzinību dažādās Eiropas valstīs, tostarp Norvēģijā, Zviedrijā un Nīderlandē.


Secinājumi

Kvalitāte

Visi trīs uzņēmumi uzsvēr kvalitātes svarīgumu. “YDH” un “Bouw Art” piedāvā individuālu pieeju, bet “Economy Home” piedāvā dažādas kvalitātes pakāpes atkarībā no izvēlētās versijas.

Cena

“YDH” piedāvā mājas par 1200€/m², kamēr “Economy Home” ir fiksētas cenas atkarībā no izvēlētās versijas. “Bouw Art” nav sniegusi konkrētu informāciju par cenām.

Laiks

“YDH” uzsvēra ātru būvniecības periodu, kamēr pārējiem diviem uzņēmumiem nav sniegta konkrēta informācija par būvniecības periodu. Kā jau iepriekš tika minēts būvniecības laiku ietekmē platība, sarežģītība un materiāli.

Latvijā uzņēmumi, piemēram, “YDH”, “Economy Home” un “Bouw Art”, ir pierādījuši savu spēju piedāvāt augstvērtīgas un pieejamas moduļu mājas. Katram no tiem ir savas priekšrocības, un gala izvēle ir atkarīga no jūsu personīgajām vajadzībām un budžeta.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences