Aktīvā atpūtaKādās ir labākās slidas 2024. gadam?

Kādās ir labākās slidas 2024. gadam?

Kur iegādāties slidas?

Ziema ir ideāls laiks slēpot un slidot. Slidošana ir lieliska aktivitāte, kas sniedz fizisko aktivitāšu prieku. Bet, ja, piemēram, ilgāku laiku neesi slidojis un vecās slidas vairs neder, ir nepieciešamas jaunas slidas, var rasties jautājums – no kurienes sākt? Kā atrast labākās slidas, kas atbilstu jūsu vajadzībām?

Daiļslidošanas slidas VS hokeja slidas

Slidu izvēle ir atkarīga no tā, kādu slidošanas stilu jūs plānojat praktizēt. Ir divi galvenie slidu tipi:

Daiļslidošanas slidas: Šīm slidām ir garāks asmens ar īpašu atbalstu priekšā, kas palīdz daiļslidotājiem izpildīt lecienus un pagriezienus. Slidu zābaki bieži ir ādas, kas ir labi gan potīšu atbalstam, gan pārvietošanai.

Hokeja slidas: Hokeja slidām ir stingrāki zābaki, bieži izgatavoti no sintētiska materiāla, kas aizsargā kājas. To asmens ir izliekts gan priekšā, gan aizmugurē, tas nodrošina labāku manevrēšanu un ātrumu.

Hokejam.lv

Hokejam.lv ir interneta veikals, kas specializējas slidošanas aprīkojumā, piedāvājot plašu un kvalitatīvu slidu un to piederumu klāstu. Šis veikals ir kļuvis par vienu no vadošajiem slidošanas aprīkojuma piegādātājiem.

Foto atsauce: hokejam.lv

Hokejam.lv piedāvā dažādu veidu hokeja slidas atbilstoši klienta vajadzībām. Piedāvājumā ietilpst:

  • Pieaugušo hokeja slidas
  • Pusaudžu hokeja slidas
  • Junioru hokeja slidas
  • Bērnu hokeja slidas
  • PRO klases hokeja slidas

Bauer NS slidas

Foto atsauce: amazon.com

Amazon.com piedāvā Bauer NS slidas, kas ir izstrādātas, lai nodrošinātu gan ērtību, gan drošību ledus hokeja entuziastiem. Šīs slidas ir ideāli piemērotas jauniešiem, kas meklē uzticamu un izturīgu aprīkojumu savam sporta veidam.

Slidas ir aprīkotas ar inovatīvu divdaļīgu cilpu sistēmu, kas atvieglo to uzvilkt un nodrošina, ka slidas ir stingri piestiprinātas pie kājas, tādējādi paaugstinot stabilitāti un drošību uz ledus. Slidās izmantotie asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, kas nodrošina izcilu veiktspēju un ilgtermiņa izturību. Šie asmeņi ir paredzēti, lai nodrošinātu labu kontroli uz ledus un ilgstošu asumu.

Roces RSK 2 slidas

Firmas roces sieviešu slidas
Foto atsauce: amazon.com

Roces RSK 2 slidas ir lieliska izvēle sievietēm, kas vēlas ērtas slidas sportam un atpūtai. Tās ir izolētas un ūdensizturīgas, tāpēc kājas paliks sausas un siltas pat aukstā un slapjā laikā.

Slidas ir aprīkotas ar klasisku hokeja slēgšanas sistēmu, kas nodrošina vienkāršu un drošu slidas piestiprināšanu pie kājas, ļaujot lietotājam justies stabili un droši uz ledus.

Bauer Unisex – pieaugušo slidas

Firmas bauer unisex slidas
Foto atsauce: amazon.com

Šis Bauer Unisex modelis ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slidotājiem, kas meklē uzticamas un izturīgas slidas.

Slidas ir aprīkotas ar mīkstu iekšējo oderi, kas nodrošina papildus komfortu un siltumu, samazinot spiedienu uz kājām. Slidas ir vieglas, sverot tikai 850 gramus. Šis svars ir ideāli piemērots, lai nodrošinātu vieglu kustību uz ledus.

Cenuklubs.lv- ideāla izvēle par pieņemamu cenu

Cenuklubs.lv ir populārs veikals Latvijā, kur var atrast daudz dažādu slidu par labām cenām. Tas ir lielisks variants, ja meklē kvalitatīvas slidas, bet nevēlies tērēt daudz naudas.

Cenuklubs.lv piedāvā dažādas ekonomiskās klases slidas, kas ir ideāli piemērotas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Starp populārākajiem modeļiem ir Nils NF8565 un Nils Extreme NH8556 S.


Izvēloties slidas, svarīgi pievērst uzmanību gan slidu tipam, gan ērtībai un aizsardzībai, ko tās nodrošina. Vienlīdz svarīgi ir izvēlēties pareizo vietu, kur iegādāties slidas. Apskatītās opcijas sniedz dažādas iespējas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slidotājiem, nodrošinot plašu izvēli atbilstoši jūsu vajadzībām un budžetam.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences