Moduļu mājasA-veida karkasu mājas - labākais risinājums 2024. gadā?

A-veida karkasu mājas – labākais risinājums 2024. gadā?

Karkasu mājas ir kļuvušas par iecienītu izvēli jaunajā būvniecībā, piedāvājot dažādus dizaina un plānošanas risinājumus. Šajā rakstā mēs aplūkosim šīs būvniecības metodes piedāvātās iespējas, tostarp A-veida plāna īpatnības un karkasu māju konstrukcijas priekšrocības.

A-veida māju plānu īpatnības

A-veida mājas ir viegli atšķiramas ar to stāvajiem jumta slīpumiem, kas veido trijstūri. Tās parasti izmanto dabīgos materiālus gan iekšējā, gan ārējā apdarē, radot vienkāršu un omulīgu atmosfēru. Šo māju iekšpusē bieži ir atvērts plānojums ar augstiem griestiem un lieliem logiem.

Kāpēc izvēlēties karkasu māju?

Šīs mājas piedāvā plašas iespējas telpu plānojumam un dizainam, ļaujot pielāgot apdari klienta vēlmēm. Logu un durvju uzstādīšana ir vienkārša, kas ļauj ātri pabeigt būvniecību un izvairīties no sliktiem laika apstākļiem. Piemēram, Latvijā koka karkasa mājas ražo ILUMHOUSE, un vienu no viņu modeļiem “Nordic Plus 60” var redzēt zemāk esošajās bildēs.

Karkasu māju ārējais dizains

A-veida jumti, lieli logi un stikla sienas: Raksturīgi A-veida jumti un plašas stikla sienas, kas ļauj dabiskai gaismai plūst iekštelpās.

Dabīgi materiāli: Bieži izmantoti dabīgie materiāli, piemēram, koks un akmens.

Modernas fasādes: Karkasu māju fasādes var būt veidotas gan tradicionālā, gan modernā stilā, piedāvājot plašas vizuālā izskata iespējas.

Karkasu māju interjera dizains

Atvērta tipa plānojums. Karkasu mājās bieži izmanto atvērta, jeb studio tipa interjera dizaina plānojumu.

Augstie griesti un redzamie koka konstrukcijas elementi piešķir telpām raksturu un siltumu.

Mūsdienīga virtuve ar salu un integrētām iekārtām padara koka karkasa mājas funkcionālas un ērti lietojamas ikdienā.

Kā karkasu mājas pielāgojas dažādiem plānojumiem?

Karkasu māju konstrukcija ļauj viegli paplašināt un pielāgot dzīvojamo platību, pievienojot dažādus papildus moduļus. Šīs iespējas ietver, piemēram, terašu piebūvi, kas nodrošina papildu atpūtas vai izklaides vietu ārpus telpām. Pagraba izbūve var nodrošināt papildus glabāšanas telpu vai pat izveidot atsevišķu dzīvojamo zonu. Garāžas pievienošana ne tikai nodrošina ērtu automašīnas novietošanu, bet arī var kalpot kā darbnīca un noliktava.

Secinot, A-veida jumtu un plašo stiklojumu dizains rada gaišu un laikmetīgu atmosfēru, kamēr karkasa konstrukcija nodrošina mājīgumu un siltumu. Ar iespēju pielāgot plānojumu un pievienot dažādus moduļus, šīs mājas ļauj īpašniekiem izveidot tieši viņu vajadzībām un gaumei atbilstošu mājokli.

Bildes ņemtas no: ilumhouse.lv

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences