Uzņēmumi"Kaamos" – radām laimīgas mājas kopš 2002. gada

“Kaamos” – radām laimīgas mājas kopš 2002. gada

“Kaamos”- nekustamo īpašumu attīstīšana un būvniecība

Kaamos” grupa ir Igaunijas kapitālsabiedrība, kas dibināta 2002. gadā un nodarbojas ar nekustamo īpašumu attīstīšanu, celtniecību, zaļo enerģiju, kā arī iegulda jaunuzņēmumos.

Uzņēmuma pieredzē realizēti neskaitāmi projekti Igaunijā un Latvijā. “Kaamos” dzīvojamā un komerciālā nekustamā īpašuma attīstītājam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze. Darbības laikā esam jauniem mājokļu īpašniekiem nodevuši vairāk nekā tūkstoš dzīvokļu. Mūsu portfelī ietilpst apmēram 80 000 m2 īres telpu, tostarp Igaunijas lielākā biroju ēka “Tammsaare Ärikeskus.

“Kaamos” darbības pamatā ir Ziemeļeiropas uzņēmējdarbības principi – tradīcijās balstīta kvalitāte, atbildīga attieksme pret vidi, inovatīvi tehnoloģiskie un dizaina risinājumi.

“Kaamos” attīstītie nekustamā īpašuma projekti ir īpaši radīti ziemeļu klimata apstākļiem – sākot no projekta un pamatiem, turpinot ar energoefektivitāti un ilgmūžīgiem materiāliem un beidzot ar interjeru, kas ir praktisks, mājīgs un ar uzlabotu skaņas izolāciju.

Mūsu projekti Latvijā:

“MOHO GARDEN” Mežaparkā, Mežezera ielā 6 un 8

Moho garden pagalms mežaparkā

“Kaamos” pilnā sparā būvē jaunu dzīvokļu projektu “MOHO GARDEN” Mežaparkā pēc augstas kvalitātes skandināvu dizaina mājokļu koncepta MOHO (Mo-Ho – Modern Homes). Divas deviņu stāvu ēkas ar kopumā 128 dzīvokļiem un A klases energoefektivitāti iecerēts pabeigt līdz 2025. gada februārim. Katrā “MOHO GARDEN” ēkā tiks izbūvēti 64 dzīvokļi 40 līdz 110 m² platībā ar ērti izmantojamu balkonu un terasi.

Rūpējoties par zaļā dzīvesveida iespējām pilsētā, projektā “MOHO GARDEN” būs labi izplānota un nožogota ārtelpa ar bērnu rotaļu laukumu, āra trenažieriem, autostāvvietām un velosipēdu novietnēm zem nojumēm, kā arī skaistiem apstādījumiem un īpašiem ainavu arhitektu veidotiem reljefa risinājumiem.

“MOHO GARDEN” – harmoniska vide tavām jaunajām mājām!

“Ābeļziedu terases” Teikā, Laimdotas ielā 38 un 38A

Ābeļziedu terases dzīvokļi ēka baltā krāsā

Vēsturiskā Rīgas Teikas apkaime šeit apvienojas ar modernām tehnoloģijām. Te ir plašums sev un ģimenei, saules gaisma, kas iespīd logos rītos un vakaros, kā arī pilsētas dzīve ar visu nepieciešamo turpat blakus. Īpašās priekšrocības šajā projektā ir augstā A klases energoefektivitāte ar individuālo rekuperācijas sistēmu katrā dzīvoklī. 3 un 4 istabu dzīvokļos ir izbūvētas atsevišķas tehniskās telpas, kur ir iespēja ērti uzstādīt veļas mazgāšanas mašīnu un veļas žavētāju. Projekta nožogoto teritoriju rotā bagātīgi apzaļumots iekšpagalms, kur iekārtots mūsdienīgs bērnu rotaļu laukums un izbūvēta ērta, slēgta velo novietne ar velo remonta staciju.

Projekts ir nodots ekspluatācijā un šobrīd ir pilnībā gatavs dzīvošanai. Kopumā šajā projektā ir izbūvēti 72 dzīvokļi, teju puse no tiem jau ir atraduši īpašniekus.

“MOHO PARK” Mežaparkā, Mirdzas Ķempes ielā 2 un 2A

moho park dzīvokļu ēkas mežaparkā

MOHO PARK” (“mo-ho” – “modern homes”) ir jauns divu divpadsmitstāvīgu dzīvojamo māju projekts Mežaparkā, kurā varēsiet izbaudīt visus dabas ielokā uzceltas vismūsdienīgākās privātmājas plusus, bet bez tās mīnusiem. Tas ir izcils dizains, izturīgu dabisko materiālu kvalitāte, siltās grīdas visā dzīvoklī un veselīgs mikroklimats apvienojumā ar, iespējams, ideālu vietu un satriecošu skatu. Katrā dzīvoklī ir balkons, bet penthausos – jumtu terases. Sagaidiet katru jaunu dienu ar svaigu gaisu, parka kokiem, ainavas arhitektu izstrādātu vidi un elpu aizraujošu skatu uz Ķīšezeru un Mežaparku!

“MOHO PARK” – mūsdienīgs, tehnoloģisks mājoklis mūsdienīgiem, aktīviem cilvēkiem!

“Divi Krasti” Ķengaragā, Ķengaraga ielā 8A un 8C

Divi krasti dzīvokļu ēka ķengaragā

Divas, sirsnīgas, praktiskas, ilgmūžīgas – būvētas ar gaumes izjūtu. Ar īpašām ērtībām. Bet pieejamas, jo radītas tādiem kā tu vai es. Pieci stāvi un 132 dzīvokļi ar 2-4 istabām un platību no 33 līdz 74 m2. Katram dzīvoklim savs balkons un pirmajā stāvā arī terase. Kvalitatīva pilna iekšējā apdare. Lifts un plašs lobijs, kurā kaimiņiem būs patīkami apsēsties un papļāpāt. Slēgta teritorija ar autostāvvietu, bērnu rotaļu laukumu un videonovērošanu. Drošas velosipēdu un bērnu ratiņu novietnes tiem, kam patīk kustēties svaigā gaisā. Ērts transports, blakus viss nepieciešamais. Koki ēnai, svaigam gaisam un zaļam skatam uz Daugavu. Tās ir mājas dzīvei ar prieku par savu šodienu un drošību par savas ģimenes nākotni.

Divi krasti balkoni

Šajā projektā visi dzīvokļi ir pārdoti.

“Kaamos”- nekustamo īpašumu attīstīšana

Mēs esam rūpīgi izpētījuši jaunākos “Kaamos” projektus un varam apgalvot, ka viņu piedāvājums ir viens no izcilākajiem tirgū. Ja Jums ir interese uzzināt vairāk par jauniem projektiem visā Latvijas teritorijā, klikšķiniet šeit.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences