VeselībaKā zīda gultas veļa var uzlabot jūsu veselību?

Kā zīda gultas veļa var uzlabot jūsu veselību?

spot_img

Zīda gultas veļa veselīgam miegam

Zīda gultas veļas popularitāte ar katru dienu pieaug, pateicoties tās izsmalcinātajai tekstūrai un neskaitāmajām priekšrocībām. Kā sena un noturīga dabīgā šķiedra, zīds ir pazīstams ar savu mīkstumu un spēju sniegt nevainojamu komfortu. Ne vien tā gludā virsma lutina ādu, bet arī pozitīvi ietekmē matus un kopējo labsajūtu, piedāvājot ne tikai greznību, bet arī veselīgu miega pieredzi. Šis raksts atklās, kā zīds ir kļuvis par vienu no iekārojamākajiem materiāliem gultas veļas izvēlē, un kādas ir tā slēptās priekšrocības – kas padara to par neaizstājamu guļamistabas elementu?

Zīda veselību veicinošās īpašības

Zīda šķiedrās esošais olbaltumvielu fibroīns ir spējīgs saglabāt mitrumu, kas ir būtiski ādas un matu veselībai. Guļot uz zīda palagiem un spilvendrāniem, āda saglabā mitrumu. Tas samazina grumbu veidošanos, un mati arī kļūst gludāki un spīdīgāki. Zīda proteīni tiek izmantoti arī matu kopšanas līdzekļos, lai tos padarītu mīkstus un izturīgākus.

Zīds ir arī pazīstams ar savām termoregulācijas īpašībām. Vasarā zīds palīdz ķermenim nepārkarst, savukārt ziemā tas var dot papildus siltumu. Šīs īpašības ir noderīgas cilvēkiem, kuriem ir tendence svīst miega laikā vai kuriem ir grūtības uzturēt vienmērīgu ķermeņa temperatūru.

Sieviete guļ zīda pārvelkā ar acumasku
Foto atsauce: belledorm.co

Kā zīds atšķiras no citiem materiāliem?

Salīdzinot ar citiem gultas veļas materiāliem, piemēram, dūnu vai vilnas segām, zīds ir unikāls ar savu spēju neļaut putekļu ērcītēm un baktērijām vairoties uz tā. Tas padara zīdu par ideālu izvēli cilvēkiem ar alerģijām un dažādām ādas problēmām.Kur iegādāties labāko zīda gultas veļu?

Lielisku zīda gultas veļu var atrast “Silk Secret“. Uzņēmums ir specializējies zīda izstrādājumu tirdzniecībā, kas sadarbojas ar augstas kvalitātes zīda rūpnīcām tālajos Austrumos. Viņu produkti ir izgatavoti no 100% dabiska ”Mulberry” zīda un ir 100% roku darbs. Uzņēmums savos produktos uzsver kvalitāti un ilgtspēju!

Zīda gultas veļa ir laba izvēle!

Zīda gultas veļa ir ne tikai skaista un ērta, bet arī laba veselībai. Zīds palīdz saglabāt ķermeņa temperatūru, pasargā no baktērijām un uzlabo ādas un matu kvalitāti. Tāpēc ieguldījums tajā ir izdevīgs.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences