ModeKā džinsa jakas var kombinēt ar citu apģērbu?

Kā džinsa jakas var kombinēt ar citu apģērbu?

Džinsa jakas ir universāls apģerbs, kas nepieciešams jebkurā skapī. Uzzini kā un ar ko to var kombinēt

Džinsa jakas ir laika pārbaudīts garderobes elements, kas apvieno ērtības ar stilu un ir neiztrūkstošs katras modes mīļotājas skapī. Šo jaku lielākā priekšrocība ir spēja to kombinēt ar dažādiem apģērba gabaliem un aksesuāriem.

90. gadu stils ar plēstām džinsām

Sieviete sēž uz krēsla džinsa biksēs un džinsa jakā

Atgriežoties pie 90. gadu estētikas, džinsa jaku var lieliski kombinēt ar vienkāršu topu un plēstām džinsām, radot vienkāršu, taču stilīgu izskatu. Šī kombinācija atsauc atmiņā 90. gadu rokgrupu un ”MTV” laikmetu. Jakas raupjais izskats lieliski papildina džinsu izplīsušos elementus. Klasiska izvēle būtu ”Levi’s” vai ”Wrangler” zīmolu džinsa jakas. Šo apģērba kopējo izskatu var papildināt ar melniem platformas zābakiem vai ikdienišķiem sporta apaviem, lai iegūtu autentisku 90. gadu izskatu.

Vieglā džinsa jaka ar midi svārkiem

Sieviete iet pāri ielai sarkanos midi svārkos ar džinsa jaku

Džinsa jaka kombinēta ar šiku topu un plīvojošiem midi svārkiem piedāvā ikdienišķu un sievišķīgu izskatu. Midi svārki vislabāk izskatīsies kopā ar džinsa jaku, ja tie būs košā un atšķirīgā krāsā. Kā arī redzamajā attēlā var redzēt sievietei ir koši sarkani midi svārki kombinēti ar īsu džinsa jaku. Īsā džinsa jaka ļauj izcelties viduklim. Šī apģērba kombinācija ir piemērota brančam, dienas pasākumiem vai pastaigām parkā, un to var papildināt ar smalkām rotaslietām un stilīgiem augstpapēža apaviem.

Divkāršaie džinsi

Džinsa jakas kombinācija ar midi džinsa svārkiem un gaiši pelēku topu.

Dubultā dzinsa ansamblis. Dzinasa jaku var arī kombinēt ar dzinsa svārkiem, ne tikai biksēm. Par cik midi dzinsa svārki ir viens no 2024. gada lielākajiem trendiem sieviešu modē, šāds dzinsa auduma salikums būs moderns un trendīgs. Kombinējot to arī ar sporta apaviem, šis apģērbs var kļūt arī par ideālu ikdienas un brīvā laika apģērbu. Rotaslietas, kā piemēram, riņķa auskari un kaklarota, pilnveidos šo kopējo izskatu.

Sudrabs un džinsa audums

Sieviete spīdīgā sudraba kleitā ar baltu cowboy cepuri un džinsa jaku.

Džinsa audums un sudraba krāsa kopā izskatās lieliski! Futūristisku estētiku apģērbam var izveidot, apvienojot spīdīgu metālisku kleitu ar dzinsa jaku, radot nelielu kontrastu. Priekš īsām kleitām labāk ieteicams būtu vilkt īsu džinsa jaku, jo kā jau iepriekš tika minēts, tas ļauj sieviešu viduklim izcelties. Attēlā redzams, ka dzinsa jakai arī ir sudraba elementi kā: bārkstis un iešūti spīdīgi akmentiņi uz kabatām- tieši arī šāds džinsa jakas dizains ies labi kopā ar metālisku, sudraba kelitu.

Gara džinsa jaka ar ādas šortiem

Sieviete ar melniem ;adas šortiem, baltru kreklu un džinsa jaku

Klasiskā dzinsa jaka apvienojumā ar ādas šortiem veido laika pārbaudītu, bet jaunu kombināciju. Šo divu materiālu kombinācija parasti saskatāma citos apģērbos, kā piemēram, džinsa bikses un ādas jaka. Lai papildinātu šī apģērba kopskatu, to var kombinēt ar pusgariem vai gariem zābakiem, vai arī ar parastām ikdienas botām, kas ir baltā vai gaiši zilā krāsā.

Dzinsa jakas daudzpusība

Dzinsa jakas ir neaizvietojams modes elements, kas piedāvā ļoti daudz stilēšanas iespējas. Vienalga, vai jūs izvēlaties klasisko 90. gadu stila jaku vai modernu dubulto dzinsu kombināciju, šis apģērba gabals spēj pielāgoties jebkuram vasaras pasākumam, vienmēr saglabājot savu šarmu un praktiskumu.

Bildes ņemtas no: sassafras, northofmanhattan, net-a-porte, kayfreesm, 12thtribe, beigebrown.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences