SkaistumkopšanaKā atrast piemērotāko uzacu korekcijas veidu jums?

Kā atrast piemērotāko uzacu korekcijas veidu jums?

Uzacu korekcija pēc sejas tipa: Izvēlies vienu no 6 korekcijas veidiem, lai nodrošinātu sev labāko formu uzacīm.

Uzacu korekcija ir svarīgs skaistumkopšanas elements, kas var pilnībā mainīt jūsu sejas izteiksmi un uizcelt tās kontūras. Ar dažādu metožu palīdzību iespējams ne tikai mainīt uzacu formu, bet arī mainīt to krāsu un biezumu. Bet sākumā ir jānoskaidro kāda piemērotākā uzacu forma jums!

Kā noteikt piemērotāko uzacu formu?

Jānosaka jūsu sejas forma, jo tā būtiski ietekmē, kāda uzacu forma jums būs vispiemērotākā. Ir vairākas pamata sejas formas: apaļa, kvadrātveida, ovāla un sirds forma. Piemēram, ovālai sejas formai piestāv gandrīz jebkura uzacu forma, savukārt cilvēkiem ar apaļa seja ieteicams izvēlēties ”izliektu formu” uzacīm.

Sejas forma nosaka labāko uzacu formu.

Apaļa seja: Lai liktu sejai izskatīties tievākai, izvēlieties uzacis ar ”paceltu izliekumu”, kas palīdz vizuāli pagarīnāt seju.

Kvadrātveida seja: Šādas sejas formai piemērotas ir uzacis ar ”maigu loku”.

Ovāla seja: Ovālas sejas īpašniekiem piestāv gandrīz jebkura uzacu forma, bet vislabāk izskatās neliela ”loka” forma.

Sirds forma: Lai līdzsvarotu šaurāku zodu, izvēlieties ne tik izteiktu ”izliektu formu” ar plašāku sākumpunktu.

Ja jums ir grūtības noteikt, kāda uzacu forma jums būtu vispiemērotākā, droši meklējat profesionāļa palīdzību. Uzacu speciālisti var sniegt personalizētus ieteikumus un piedāvāt vairākus labus variantus.

Uzacu korekcijas veidi

Izvēloties piemērotāko uzacu korekcijas metodi, ir svarīgi izprast to īpatnības un priekšrocības. Esam apkopojuši populārākās uzacu korekcijas metodes, lai palīdzētu jums veikt izvēli.

1. Uzacu matiņu raušana ar pinceti

Sieviete rausta uzacis ar pinceti.

Uzacu matu raustīšana ar pinceti ir vienkārša, bet efektīva metode uzacu formēšanai. Raušana ar pinceti ļauj noņemt liekos matiņus no saknes, savukārt trimšana palīdz sakārtot garākus matiņus. Šī metode ir universāla un piemērota gandrīz jebkurai uzacu formai, jo ļauj saglabāt to dabisko izskatu. Bet labākā daļa no šīs metodes ir tas, ka to var darīt arī mājās pie spoguļa!

2. Vaksācija

Uzacu korekcija izmantojot siltu vasku: uzacu vaksācija.

Vaksācija ir plaši izmantota metode, kas ļauj ātri un efektīvi noņemt liekos matiņus. Procedūra ietver silta vaska uzklāšanu uzacu zonā un tās ātru noņemšanu kopā ar liekajiem matiņiem. Vaksācija ir efektīvs veids, kā ātri noņemt lielāku matiņu daudzumu, īpaši piemērots tiem cilvēkiem, kas dod priekšroku skaidrāk definētai uzacu formai. Šī metode var būt piemērota cilvēkiem, kas meklē ilgstošākus rezultātus salīdzinājumā ar trimšanu un pincēšanu.

3. Uzacu korekcija ar diegu

Uzacu korekcija ar diegu sievietei.

Uzacu korekcija ar diegu ir sena matu noņemšanas metode, kas nāk no Indijas. Tas ir precīzs un maigs veids, kā formēt uzacis, kas īpaši ieteicams cilvēkiem ar jutīgu ādu. Diegšanas procesā tiek izmantoti divi kokvilnas diegi, lai maigi noņemtu liekos matiņus, nekaitējot ādai.

4. Uzacu tonēšana

uzacu korekcijas metode: Uzacu tonēšana ar krāsu.

Uzacu tonēšana ir process, kurā uzacu matiņiem tiek piešķirts tumšāks tonis, izmantojot īpašu krāsu vai hennu. Tonēšana ir lieliska izvēle cilvēkiem, kuriem ir gaiši vai paretināti uzacu matiņi. Tas palīdz panākt pilnīgāku un izteiksmīgāku uzacu izskatu. Ja izvēlies veikt uzacu tonēšanu, ikdienā vairs nav nepieciešamība izmantot uzacu zīmuli.

5. ”Microblading”

''Microblading'' procedūras pirms un pēc rezultāts.

”Microblading” ir puspastāvīga grima tehnika, kas ļaus uzacīm izskatīties dabiskām, piešķirot tām vēlamo formu un blīvumu. Procedūra ietver smalku, rokas vadītu instrumentu, kas ievada piemērotu krāsu ādas virskārtā, imitējot uzacu matiņus. Šī metode ir ideāla izvēle cilvēkiem ar nevienmērīgām uzacīm, jo ļauj radīt dabiski izskatīgas, pilnīgas uzacis. ”Microblading” piedāvā ilgtermiņa rezultātus, kas var ilgt no 12 līdz 18 mēnešiem.

6. Uzacu laminēšana

Uzacu laminēšana ar šķidrumu, kas nostiprina formu.

Uzacu laminēšana ir metode, kas ļauj iztaisnot un pakārtot uzacu matiņus, piešķirot tām kārtīgāku un veidot vēlamo formu. Procesā tiek izmantots īpašs šķīdums, kas “nostiprina” matiņus vēlamajā formā.

Ja vēlaties sekot līdzi modernajam trendam: “fluffy” uzacu efektu, laminēšana ir jums. Tā ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas uzlabot savu dabisko uzacu izskatu, neizmantojot pastāvīgu, jeb permanentu tehniku.

Kā izvēlēties piemērotāko metodi?

Izvēloties sev uzacu korekcijas veidu, svarīgi ņemt vērā jūsu sejas formu, uzacu dabisko blīvumu un personīgās vēlmes. Piemēram, ja jums ir gara sejas forma, ieteicams izvēlēties zemu, taisnu uzacu formu, kas palīdzēs vizuāli paplašināt seju. Katra metode piedāvā savas priekšrocības, tāpēc svarīgi konsultēties ar profesionāliem meistariem, kas palīdzēs izvēlēties jums vispiemērotāko variantu.

Bildes ņemtas no: glamourmagazine.co.uk, japonesque, lockslash, allure, hdbrows.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences