MūzikaJūrmalā Skanēs Slavenā Džakomo Pučīni Mūzika

Jūrmalā Skanēs Slavenā Džakomo Pučīni Mūzika

1.julijā populāra itāļu festivāla “Puccini Torre del Lago” mākslinieki pasaules koncertturnejas ietvaros, kas veltīta dīžā maestro piemiņai, uzstāsies koncertzālē “Dzintari”, informē portāls balticevents.info. 

Latvijas simfoniska festivāla orķestra pavadībā uzstāsies lielākas operas zvaigznes:

Soprāns – Marina Medici

Tenors – Vincenzo Costanzo

Diriģents – Jacopo Sipari di Pescasseroli

Marina Medici – Monserata Kavaljē un Lučano Pavaroti operas dziedātāju konkursu laureate, “Paris Opera Awards” laureate. Māksliniece uzstājās uz tādām populārām teātru skatuvēm, kā “Reggio”, “Teatro Municipale”, “Masimo Bellini”, kā arī “La Scala” Milānā.

Vincenzo Costanzo – viens no jaunajiem tenoriem pasaules opera. Viņa uzstājās “Teatro La Fenice” Venēcijā, “Teatro Real” Madridē un “Gran Teatre del Liceu”.

Jacopo Sipari di Pescasseroli skaitas, kā viens no labākajiem jaunajiem Džakomo Pučīni interpretatoriem. Bija strādājis ar Sesiliju Bartoli, Hose Kura, Annu Pirocci, Dimitru Teodossiu, Anželu Georgiu, Simonu Orfilu, Mirko Palacci un daudziem citiem. 

2024. gadā aprit 100 gadi kopš dižā itāļu komponista nāves. Šim datumam pieskaņota īpaša Pučīni festivāla programma.

Vīrietis melnā apģērbā

Festivāls “Torre del Lago” ir viens no gaidītākajiem kultūras dzīves notikumiem Toskānā, viens no nozīmīgākajiem Itālijas festivāliem un vienīgais pasaulē veltītais komponistam Džakomo Pučīni festivāls, kas notiek katru vasaru.

Sieviete sarkanā kleitā

Koncerta apmeklētāji dzirdēs operzvaigznes diriģenta Jacopo Sipari di Pescasseroli vadībā, Pučīni izcilākos skaņdarbus no operam “Madama Butterfly”, “Bohēma”, “Toska”, “Manona Lesko” un daudzu citus skaņdarbus. 

Pasākuma laikā starp apmeklētājiem tiks izlozētas divas biļetes uz “Puccini Festival” itāļu pilsētā Torre del Lago ar apmaksātu dzīvošanu. Biļetes uz lielkoncertu Dzintaru koncertzālē ir pieejamas visās “Biļešu Serviss” kasēs.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences