Uzņēmumu ziņas''Jurmala Outlet Village'' Piedāvā Telpas Biznesa Projektiem

”Jurmala Outlet Village” Piedāvā Telpas Biznesa Projektiem

”Jurmala Outlet Village” piedāvā izdevīgas telpas biznesa projektiem ar ērtu piekļuvi no Rīgas

”Jurmala Outlet Village” ir pirmais Eiropas līmeņa modes zīmolu outlet ciemats Baltijā. Šis brīvdabas iepirkšanās komplekss piedāvā plašu pasaulē populāru zīmolu produkcijas klāstu ar atlaidēm no 30% līdz pat 70%. Ar savām spilgtajām “Vidusjūras stila” ieliņām un svaigo piejūras gaisu, tas ir ideāls galamērķis gan iepirkšanās, gan atpūtas nolūkos.

Ideāla lokācija un pieejamība

”Via Jurmala Outlet Village” atrodas starp Rīgu un Jūrmalu, padarot to par viegli pieejamu gan Rīgas iedzīvotājiem, gan tūristiem. Tā ir tikai 30 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, 15 minūšu attālumā no starptautiskās lidostas “Rīga” un 10 minūšu attālumā no Jūrmalas centra. Šī lokācija nodrošina pastāvīgu klientu plūsmu, kas ir svarīgs faktors veiksmīgai biznesa attīstībai.

Telpas dažādiem biznesa veidiem

”Jurmala Outlet Village” piedāvā plašu telpu izvēli, kas piemērotas dažādiem biznesa veidiem, tostarp tirdzniecībai, ēdināšanai, noliktavām un ofisiem. Pieejamo telpu platība variē no 30 m² līdz 670 m², un cenu diapazons ir no 5 EUR/m² līdz 25 EUR/m². Šāda elastība ļauj uzņēmējiem izvēlēties telpas, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām un budžetam.

Ērtības un priekšrocības

Viena no lielākajām priekšrocībām ir lielā bezmaksas autostāvvieta, kas nodrošina ērtu piekļuvi gan klientiem, gan darbiniekiem. Projekts ir jaunuzbūvēts, un telpas ir pieejamas ar jau veiktiem remontdarbiem vai iespēju tās pielāgot pēc savām vēlmēm. Šī elastība ir liela priekšrocība uzņēmumiem, kas vēlas ātri uzsākt darbību.

Ciemata teritorijā ir daudz mājīgu kafejnīcu un restorānu, kur pēc aizņemtas iepirkšanās dienas var atvilkt elpu un baudīt gardus ēdienus. Turklāt, blakus atrodas Jurmala Golf Club & Hotel, kas piedāvā papildu atpūtas iespējas.

Kāpēc izvēlēties ”Jurmala Outlet Village” savam biznesam?

 ''Jurmala Outlet Village'' ieeja dienas laikā.
Foto atsauce: travelblog.lv

”Jurmala Outlet Village” piedāvā ideālu vidi biznesa attīstībai ar savu stratēģisko lokāciju, plašajām telpu izvēlēm un modernajām ērtībām. Tā ir lieliska vieta, lai uzsāktu vai paplašinātu savu biznesu, piesaistot gan vietējos klientus, gan tūristus no visas pasaules. Uzzināt papildus inforrmāciju: viajurmala.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences