Mūzika''JUMPRAVA'' koncerts 2024. gadā: Jau izpārdotas lētākās biļetes

”JUMPRAVA” koncerts 2024. gadā: Jau izpārdotas lētākās biļetes

”JUMPRAVA” koncerts Daugavas stadionā

Piedzīvojiet unikālu notikumu – “JUMPRAVA XL” koncertu Daugavas stadionā 2024. gada 31. augustā. Sagatavojieties vakaram ar leģendāro grupu “Jumprava”, svinot tās 40 gadu jubileju!

2024. gada 31. augustā notiks neaizmirstams notikums latviešu mūzikas cienītājiem – grupas “Jumprava” 40 gadu jubilejas koncerts “JUMPRAVA XL”. Šis koncerts, kas norisināsies Daugavas stadionā, solās būt grandiozs un emocijām bagāts, pulcējot tūkstošiem klausītāju. Grupa “Jumprava”, kas izveidojās 1984. gadā, ir spējusi saglabāt savu aktualitāti un popularitāti cauri desmitgadēm, un nākamgad, atzīmējot savu 40 gadu jubileju, solās uzstādīt jaunu standartu savām koncertu izrādēm.

Grupas Jumprava dalībnieki

Biļetes – kā iegādāties un cenas

Biļešu pārdošana uz ”JUMPRAVA XL” koncertu ir sākusies bilesuparadize.lv. Interesentiem ir iespēja izvēlēties biļetes dažādās cenu kategorijās, sākot no 25 € līdz pat 50 €, nodrošinot sev iespēju būt daļai no šī izcilā muzikālā notikuma. Jāatzīmē, ka biļetes par 20 € un 10 € jau nav pieejamas, liecinot par lielu interesi un aizrautību par gaidāmo koncertu.

Par grupu ”JUMPRAVA”

Grupa ”Jumprava”, kas radīja savu pirmo dziesmu vairāk nekā četrdesmit gadus atpakaļ, ir kļuvusi par vienu no visiemīļotākajām un cienītajām grupām Latvijā. Tās dibinātāji – Aigars Grāvers, Aigars Grauba, Aigars Krēsla un Ainars Ašmanis, kopā ar talantīgo multiinstrumentālistu un bundzinieku Rihardu Fedotovu. Grupas mūzikas panākumu pamatā ir politiski un sociāli aktuāli dziesmu teksti, modernu elektronisko taustiņinstrumentu izmantojums, kā arī spilgts un atraktīvs priekšnesums koncertos.“JUMPRAVA” koncerts un atbalstītāji

Koncertu ”JUMPRAVA XL” aktīvi atbalsta un popularizē tādi mediji kā “Delfi”, “Dscreens”, “jauns.lv” un “Latvijas Mobilais Telefons”, nodrošinot, ka informācija par šo nozīmīgo notikumu sasniedz plašu auditoriju. Ar šādu atbalstu koncerts solās kļūt par vienu no 2024. gada notikumiem Latvijā.

Jumpravas mūziķi priecīgi pēc koncerta

”JUMPRAVA XL”

”JUMPRAVA XL” koncerts Daugavas stadionā ir gaidāms notikums. Ar savu ilggadējo vēsturi un nozīmi latviešu mūzikas kultūrā, grupa “Jumprava” ir gatava svinēt savu 40 gadu jubileju. Neaizmirstiet savlaicīgi iegādāties biļetes!

Bildes ņemtas no: kalendars.liepaja, www.preili, bilesuparadize

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences