Jaunie projektiJaunie projekti: Vai ilgtermiņā tas nozīmē ietaupīt?

Jaunie projekti: Vai ilgtermiņā tas nozīmē ietaupīt?

spot_img

“Jaunie projekti ir dārgi”: Mīts vai realitāte?

Jauno mājokļu izmaksas nereti tiek uzlūkotas ar skepsi. Daudzi potenciālie pircēji uztraucas par augstām izmaksām, kas saistītas ar jaunu dzīvokļu iegādi un to uzturēšanu. Daudzi uzskata, ka lai arī jaunie projekti piedāvā mūsdienīgu komfortu ar papildu ērtībām, tie ,iespējams, ir finansiāli nesasniedzami vidusmēra iedzīvotājam. Bet, vai šīs bažas ir pamatotas? Kā piemēru paņemsim “Bonava Latvija” – uzņēmumu, kas pierāda pretējo, piedāvājot izdevīgākus risinājumus, kas ne tikai padara dzīvošanu jaunos projektos pieejamu, bet arī ilgtermiņā ekonomiski izdevīgāku, ja salīdzina ar mājokļiem, kas būvēti pirms 90-tajiem gadiem. Bet, kā tieši tas strādā?

Problēmu izklāsts: Izmaksu šķēršļi un bažas

Viens no galvenajiem šķēršļiem, ko potenciālie mājokļu pircēji saskata, ir nepieciešamība iegādāties mēbeles un sadzīves tehniku, kas bieži vien prasa ievērojamus finanšu ieguldījumus. Šis faktors var šķist būtisks finansiāls šķērslis tiem, kas meklē jaunu mājokli. Bet ir taču 2024. gads un visam mūsdienās ir risinājums!

Jauna ģimene  "Bonava Latvia" projektā uz balkona

2024. gada trends: Labiekārtoti, kompakti dzīvokļi

Standarta platība jauno projektu dzīvokļos kļūst arvien kompaktāka, taču tas nenozīmē ka funkcionalitāte un komforts būtu kaut kādā veidā ierobežots. Mūsdienu tendences liecina, ka jaunā plānojuma nelielie dzīvokļi nodrošina visu nepieciešamo ērtību potenciālu tā, lai klientiem sniegtu augsta līmeņa dzīves kvalitāti. Šajā kontekstā ir īpaši svarīgi pareizi aptvert pieejamo telpu un pareizi saplānot pieejamo budžetu, lai ar efektīviem risinājumiem izveidotu sev komfortablu jauno dzīvesvietu.

Kā jau minējām jauno mājokļu risinājumi ļauj efektīvi izmantot katru kvadrātmetru, līdz ar to, tie nodrošina augstu dzīvokļa ergonomiku, saglabājot maksimālu komforta līmeni. Jaunajos projektos, šajā gadījumā par piemēru izvēlēsimies vienu no vadošajiem mājokļu attīstītājiem “Bonava Latvija”, dzīvokļi ir ļoti rūpīgi plānoti, tieši tā, lai nodrošinātu funkcionālu un estētiski pievilcīgu dzīves telpu.

Interjera dizains bēšīgās krāsās - Ropažu iela 16A - "Bonava Latvia" jaunais projekts jaunajā teikā

“Bonava Latvija” piedāvātie risinājumi: Ērtības un privilēģijas

Šeit uzskaitīsim vairākas privilēģijas, kas sagaida jauno mājokļu potenciālos pircējus.

Dāvanu kartes un ietaupījumi: Mājokļu attīstītājs “Bonava Latvija” ir pazīstama ar savu pozitīvo tendenci lutināt klientus, piedāvājot viņiem risinājumus, kas ievērojami atvieglo jauna mājokļa labiekārtošanu – respektīvi, katrs gatava dzīvokļa pircējs saņem dāvanu kartes, kas kopā veido 6000 EUR, kuras var izmantot lai iegādātos augstas kvalitātes mēbeles. Šī uzņēmuma iniciatīva ne tikai samazina pirmās iekārtošanas izmaksas, bet arī ļauj jaunajiem dzīvokļa īpašniekiem aprīkot savu jauno mājokli ar augstas kvalitātes virtuves mēbelēm pēc individuālām prasībām.

Energoefektivitāte un ilgtspējība: Jaunie “Bonava Latvija” projekti ir būvēti, ievērojot augstākos energoefektivitātes standartus. Tas nozīmē, ka ilgtermiņā iedzīvotāji ietaupa naudu, samazinot izmaksas uz enerģijas patēriņu un, līdz ar to, kopējos komunālos maksājumus. Kā zināms, “Bonava Latvija” jaunie mājokļi ne tikai nodrošina dzīves komfortu visos četros gadalaikos, bet arī palīdz saglabāt dabu. Te jāpiebilst, ka kompānija savos būvniecības projektos izmanto videi draudzīgus materiālus un tehnoloģijas.

“Forši, bet kur tad būtu ieteicams dzīvot un cik tas maksās?”

Ja ir pienācis laiks izvēlēties jaunu mājvietu, “Bonava Latvija” piedāvājums ir plašs un daudzveidīgs. Jauna mājokļa iegāde ir nopietns lēmums, un bieži vien pircēji vēlas iepazīties ar dzīvokli klātienē pirms galīgā lēmuma pieņemšanas. Šobrīd “Bonava Latvija” piedāvā vairāk nekā 100 gatavu mājokļu dažādās Rīgas apkaimēs, sniedzot plašas izvēles iespējas, kas atbilst dažādām vajadzībām un finansiālajām iespējām.


“Bonava” jaunie projekti, kuros pašlaik pieejami gatavi dzīvokļi:

“Dreilinga mājas” – Robežu 17 un Mazā Robežu iela 3

Pateicoties izdevīgajam novietojumam un aktīvajai attīstībai, Dreiliņus uzskata par ļoti perspektīvu rajonu, kurā baudīt mierpilnu dzīves ritmu. Tas piedāvā brīnišķīgu iespēju nezaudēt saikni ar Rīgas centrā notiekošo un pilsētas dinamiku, vienlaikus ļaujot būt nepārtrauktā dabas tuvumā un izbaudīt visas tās sniegtās iespējas. Īpaši piemērota šī apkaime būs jaunajām ģimenēm un tiem, kam pilsētā burzma šķiet par skaļu, bet no aprites izkrist negribas.

Cena: 86 000 – 150 000 EUR

Platība: 39,8 – 89,7 m²

Istabas: 2 – 4 

UZZINĀT VAIRĀK

“Pīlādžu mājas” – Tumes iela 25

Pīlādžu mājas baltā krāsā no "Bonava Latvia"

Bonava topošajā jaunajā projektā “Pīlādžu mājas”, Tumes ielā 25, paredzētas trīs energoefektīvas mājas. Divas no tām sešu stāvu un viena četru stāvu augstumā – viena sešu stāvu ēka jau ir  pabeigta, un tajā iegādei pieejami gatavi dzīvokļi. Savukārt vēl divas ēkas ir plānošanā, padarot Daugavas kreiso krastu par 190 jauniem divu līdz četru istabu dzīvokļiem bagātāku.

Cena: 87 000 – 186 000 EUR

Platība: 42,6 – 79,5 m²

Istabas: 2 – 4

UZZINĀT VAIRĀK

“Blūmendāles mājas” – Prūšu iela 1E

Prūšu mājas no "Bonava Latvia" baltā krāsā ar balkonu

“Blūmendāles mājas” ir jaunais projekts, ko nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija realizē vienā no šobrīd dzīvošanai pieprasītākajām Rīgas apkaimēm – Ķengaragā. Daugavas zaļais krasts ar skaisto promenādi, parki, veikali, sabiedriskais transports, bērnudārzi, skolas un dažāda veida aktivitātes jebkurai gaumei – Ķengarags piedāvā daudzveidību ikvienam tā iedzīvotājam.

Cena: 90 000 – 151 000 EUR

Platība: 42,7 – 69,9 m²

Istabas: 2 – 3

UZZINĀT VAIRĀK

“Krasta kvartāls” – Krīdenera dambis 4

Krīdenera dambis, Krasta kvartāls - "Bonava Latvia" jaunais projekts pelēkā krāsā ar plašu auto stāvvietu

Krasta kvartāls būs atbilstošākā mājvieta tiem, kuri novērtē dabas tuvumu un iespēju īsā laikā ērti nokļūt jebkurā pilsētas daļā. Kvartālā starp Kojusalas, Maskavas, Grēdu ielām un Krīdenera dambi top moderna un skandināvu vērtībām atbilstoša, apzaļumota un labiekārtota dzīvesvieta vairāk nekā tūkstotim rīdzinieku. Projekta ceturtajā no paredzētajām sešām mājām – Krīdenera dambī 4 – ir deviņi stāvi ar vienu kāpņutelpu, kurā kopā izvietoti 92 divu līdz četru istabu dzīvokļi. 

Mājas tips: Daudzdzīvokļu

Cena: 99 000 – 164 000 EUR

Platība: 38,2 – 58,7 m²

Istabas: 2 – 3

UZZINĀT VAIRĀK

“Ropažu 16” – Ropažu iela 16A un 16B

Projekts Ropažu ielā, vēsturiskajā Vidzemes maiznīcas teritorijā, sastāv no 3 piecstāvu ēkām ar kopumā 220 moderniem, ilgtspējīgiem un pārdomāti izplānotiem 2 līdz 4 istabu dzīvokļiem. Katrā kāpņutelpā ir lifts, kā arī dzīvokļu īpašnieki var novērtēt plašas un drošas personīgās noliktavas priekšrocības un baudīt skaistus mirkļus uz personīgā balkona vai personīgās zaļas zonas 1. stāvā. 

Cena: 108 000 – 220 000 EUR

Platība: 37,8 – 81,6 m²

Istabas: 2 – 4

UZZINĀT VAIRĀK

“Vertikāles” – Dumbrāja iela 29

Mūsdienīgais jaunais projekts Dumbrāja ielā 29 nodrošina īstu harmoniju tā iedzīvotājiem, iekļaujot divas ēkas 7 un 13 stāvu augstumā. Mājās padomāts par visu, lai sniegtu iespēju iedzīvotājiem baudīt kvalitatīvu un ilgtspējīgu dzīvesveidu. Piemājas teritorija ir īpaši plaši apzaļumota un labiekārtota – ierīkotas vairākas atpūtas zonas ar lapenēm un grila vietām, un bērnu rotaļlaukumiem, kā arī galda tenisu. Īpaši vieta paredzēta aizraujošiem petankas spēles turnīriem.

Mājas tips: Daudzdzīvokļu

Cena: 172 500 – 273 000 EUR

Platība: 72,5 – 91,1 m²

Istabas: 3 – 4

UZZINĀT VAIRĀK


Papildus šiem projektu dzīvokļiem “Bonava Latvija” piedāvā arī pilnībā mēbelētus demo dzīvokļus, kas ir uzreiz gatavi dzīvošanai un iekārtoti ar profesionāla interjera dizainera pieskārienu. Piemēram:

Apmēbelēts 3 istabu demo dzīvoklis TeikāRopažu iela 16

Pilnībā iekārtots 3 istabu demo dzīvoklis ImantāDumbrāja iela 29

Vēlies apskatīt visus iespējamos variantus?

Esam apskatījuši, kāpēc, izvēloties jaunos projektus, ilgtermiņā varat ietaupīt, cik viegli to patiesībā ir izdarīt, un arī piecus lieliskus piedāvājumus no “Bonava Latvia”.

Lai uzzinātu vairāk par vēl citiem lieliskiem piedāvājumiem, droši klikšķiniet uz šīs saites un apskatiet jaunos projektus visos Rīgas reģionos – plašs klāsts dzīvokļu, kas atbilst dažādām vajadzībām un vēlmēm, padarot jaunā mājokļa iegādi gan vieglu, gan izdevīgu.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences