Filmas un seriāli"Jauni un bagāti": Raidījums, Kas Palīdzēs Tev Kļūt Finansiāli Neatkarīgam

“Jauni un bagāti”: Raidījums, Kas Palīdzēs Tev Kļūt Finansiāli Neatkarīgam

“Jauni un bagāti”: Raidijums, kas iemācīs tev par finansēm

Vai tu sapņo par finansiālo neatkarību? Vai vēlies uzsākt savu biznesu un attīstīt pašizaugsmi? Tad raidījums “Jauni un bagāti” ir tieši tas, kas tev nepieciešams! Šis raidījums ir veltīts naudai, biznesam un pašizaugsmei, piedāvājot vērtīgus padomus un iedvesmu no tiem, kas jau ir sasnieguši savus mērķus.

Kas ir “Jauni un bagāti”?

"Jauni un bagāti" raidījuma viesis Dāvis Siksnāns

“Jauni un bagāti” ir raidījums, kurā katru otro ceturtdienu viesojas veiksmīgi uzņēmēji, kuri savu ceļu uz panākumiem sāka agrā vecumā. Šie uzņēmēji dalās ar savām pieredzēm, sniedzot padomus par to, kā uzsākt biznesu, pārvaldīt naudu un veicināt pašizaugsmi. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un izglītot jaunos cilvēkus, kuri vēlas kļūt finansiāli neatkarīgi un veiksmīgi.

Ko sagaidīt no epizodēm?

Raidijumā tiek apspriesti šādi temati:

  1. Naudas pārvaldība – Uzzini, kā efektīvi pārvaldīt savas finanses un veidot uzkrājumus nākotnei.
  2. Biznesa uzsākšana – Iegūsti praktiskus padomus un stratēģijas, kā veiksmīgi uzsākt un attīstīt savu biznesu.
  3. Pašizaugsme – Atklāj veidus, kā attīstīt savas prasmes un uzlabot sevi, lai kļūtu par veiksmīgu un laimīgu cilvēku.

Kāpēc skatīties “Jauni un bagāti”?

Jauni un bagāti raidījuma viesis Ozols

Raidījums “Jauni un bagāti” ir lieliska iespēja iedvesmoties no tiem, kas jau ir gājuši šo ceļu un sasnieguši panākumus. Katrs viesis dalās ar saviem veiksmes stāstiem, kā arī ar grūtībām un izaicinājumiem, kas viņiem bija jāpārvar. Tas palīdz saprast, ka ceļš uz finansiālo neatkarību nav vienmēr viegls, bet tas ir iespējams ikvienam, kurš ir gatavs ieguldīt darbu un laiku.

“Jauni un bagāti” raidijuma iedvesma

Jauni un bagāti raidījuma vadītājs Valters Vestmanis

Raidījuma vadītājs Valters Vestmanis, personīgais finanšu māsters, ne tikai dalās ar savām zināšanām, bet arī aicina uz sarunām jaudīgus latviešus, kas sasnieguši panākumus biznesā, karjerā un personīgajā dzīvē. Valters ir finanšu treneris, bijušais “Indexo Atklātais Pensiju Fonds” AS valdes loceklis, kurš šobrīd vada lekcijas par personīgajām finansēm un kopā ar partneriem palīdz cilvēkiem veiksmīgi uzsākt ieguldīšanu finanšu tirgos, piedāvājot izglītojošu programmu “Neatkarīgais investors”.

Bildes – replay(lsm); pieci

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences