Jaunie projektiJauni dzīvokļi renovētā jūgendstila ēkā: ''VILLA 11''

Jauni dzīvokļi renovētā jūgendstila ēkā: ”VILLA 11”

”VILLA 11”: Vēsturiska ēka ar modernu piebūvi ar modernu interjeru un tehnoloģijām

Projekts “Villa 11″ apvieno mūsdienīgu pusi ar vēsturisko pusi, piedāvājot 41 dzīvokli Vīlandes ielā 11, Rīgā. Šis nams ir jūgendstila nams, kas celts 1900. gadā pēc arhitekta Rūdolfa Heinriha Cirkvica projekta, un tā modernās piebūves. Projekts ir veidots ar dziļu cieņu pret ”UNESCO” mantojumu, saglabājot vēsturisko namu un pievienojot mūsdienīgas ērtības.

Ilgtspējīga ēka ar modernām tehnoloģijām

“Villa 11” izceļas ar savu ilgtspējību un energoefektivitāti. Ēka ir aprīkota ar saules paneļiem, autonomu klimata kontroli, tripleksa logiem, gaisa rekuperācijas sistēmu un kondicionieriem katrā dzīvojamā telpā. Šie modernie risinājumi nodrošina ēkai zemas uzturēšanas izmaksas.

Drošība un infrastruktūra

Drošība “Villa 11” tiek garantēta ar: durvju atvēršanu ar čipu un sejas identifikāciju, kā arī ar augstas izšķirtspējas videokamerām. Turklāt projekta teritorijā ir iekļautas individuālas autostāvvietas, apsargājamas velosipēdu novietnes un elektromobiļu uzlādes stacijas.

Ērtības iedzīvotājiem

''Villa 11'' dzeltenā jūgendstila ēka no ārpuses.

“Villa 11” piedāvā plašu komforta un ērtību klāstu saviem iedzīvotājiem, tostarp bezmaksas sporta zāli, mūsdienīgus liftus, optisko internetu, attālinātus konsjerža pakalpojumus, automatizētu skaitītāju nolasišanu un apsaimniekošanu. Katrā dzīvoklī ir atsevišķa veļas telpa, nodrošinot papildus ērtības ikdienai.

Apkārtne

Jaunā projekta apkārtne: klusais centrs un andrejostas panorāma.

“Villa 11” lepojas ne tikai ar modernām ērtībām, bet arī ar bagātīgu vēsturisko mantojumu. Arhitektoniskie elementi, piemēram, ieejas portāls, fasādes rotājumi un griestu ģipša rozetes, ir atjaunoti. Ēkas atrašanās vieta Rīgas vēsturiskajā centrā nodrošina ērtu piekļuvi dažādām kultūras un atpūtas iespējām, tostarp kafejnīcām, restorāniem, muzejiem un parkiem.

Tikai dažu soļu attālumā no “Villa 11” atrodas kafijas bārs “AI L. Cappuccino”, kurā var baudīt rīta kafiju, un “Mulberry“, kas slavena ar svaigu maizi un smalkmaizītēm. Restorānu un kafejnīcu klāsts ap “Villa 11″ ir daudzveidīgs – no Michelin ieteiktā ”SHÖYU” ramen nūdelu restorāna līdz lokālām kafejnīcām.

Telpu apdare

Vēsturiskās ēkas kāpņu telpā, veidota sadarbībā ar interjera dizaineri Agnesi Rudzīti. Saulainās, dzeltenās krāsu joslas, kas veido gaišu atmosfēru, apvienojumā ar misiņa apdares liftu ailem un vēsturiskām grīdas flīzēm, piešķir kāpņu telpai savu unikālu izskatu. Jaunās ēkas kāpņu telpās izmantoti īpaši dizaina akcenti, piemēram, dzeltenās stikla margas un stikla mozaīkas siena foajē.

”VILLA 11” dzīvokļi

Interesentiem, kuri meklē stilīgu un mūsdienīgu dzīvokli Rīgas klusajā centrā, “Villa 11” piedāvā unikālu iespēju. Šī renovētā jūgendstila ēka, kas lepojas ar savu vēsturisko un kultūras mantojumu, atrodas Vīlandes ielā 11. Lai uzzinātu vairāk par šo dzīvokļu iegādāšanos jāsazinās ar projekta attīstītājiem.

Bildes ņemtas no: photoriga, villa11, city24.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences