Jaunie projekti''Benjamina Romance'': Jauni dzīvokļi Dzirnavu ielā 53

”Benjamina Romance”: Jauni dzīvokļi Dzirnavu ielā 53

spot_img

Projektā “Benjamina Romance” Dzirnavu ielā 53 ir pieejami jauni dzīvokļi modernizētā vēsturiskā ēkā

”Benjamina Romance” projekta attīstītājs “137” specializējas nekustamo īpašumu iegādē un attīstīšanā, lai radītu īpašumus ar pievienoto vērtību. Uzņēmums arī piedāvā pilnīgu pārvaldību, nodrošinot, ka īpašumi tiek uzturēti optimālā stāvoklī un ka to vērtība laika gaitā saglabājas vai pat pieaug.

Nama stāsts un vēsturiskā nozīme

Ēka Dzirnavu ielā 53 ar gaiši orandžām un baltām fasādēm.

Dzirnavu ielā 53, ēka ir celta 1898. gadā un ir izdzīvojusi vairākus vēsturiskos īpašniekus, kā arī bijusi par mājvietu dažādiem rakstniekiem, filozofiem un politiķiem. Ēkas fasāde ir saglabāta, apvienojot eklektismu un jūgendstilu, un tā ir iekļauta Latvijas kultūras mantojuma fondā. Ēka ir pilnībā renovēta, respektējot arhitekta Edmunda von Trompoviska izstādāto dizainu un saglabājot vēsturiskās vērtības. Eksterjerā dominējošās krāsas ir gaiši orandžs un krēmkrāsas balta. Lielās logu ailes un arhitektūras detaļas piešķir ēkai modernu un pievilcīgu izskatu.

Interjers un dzīvokļi

Dzīvoklis ar mebelēm ''Benjamina Romance''

Ēkas renovācijas procesā ir izdevies apvienot senu ēku ar mūsdienīgām tehnoloģijām. Dzīvokļu interjers ir modernizēts, piedāvājot piekļuvi ar atslēgu, ciparu kodu, pirksta nospiedumu vai sejas atpazīšanu. Katrs dzīvoklis ir individuāli izstrādāts ar plašiem logiem un bagātīgu dabisko apgaismojumu.

Dzīvokļu plānojumi

"Benjamina Romance'' izremonetēti dzīvokļi centrā. Gaišā dzīvokļu apdare.

Projektā “Benjamina Romance” ir 23 unikāli dzīvokļi, kas piedāvā dažādus 1 līdz 4 istabu plānojumus ar dzīvokļu platībām no 33 līdz 135 kvadrātmetriem. Tas nodrošina plašas izvēles iespējas atkarībā no individuālajām vēlmēm.

Ērtības un apkārtējā infrastruktūra

Dzirnavu iela, Tirdzniecības centrs Gallerija Rīga.

Projekts piedāvā vairākas ērtības, tai skaitā liftu un drošu, slēgtu autostāvvietu. Ēka atrodas pilsētas centrā, nodrošinot ērtu piekļuvi Vecrīgai, kā arī tuvumā atrodamas izglītības iestādes, kultūras apskates vietas, restorāni un kafejnīcas.

Kā iegādāties dzīvokli Dzirnavu ielā 53?

Projekts “Benjamina Romance” ir izcils piemērs, kā vēsturisku īpašumu var atdzīvināt, piešķirot tam vērtīgu pielietojumu. Ja jums rodas papildus jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par dzīvokļu iegādes procesu Dzirnavu ielā 53, sazinaties ar projekta attīstītājiem.

Bildes ņemtas no: 137, l4.lv.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences