Jaunie projektiJaunākais SKY ENERGO dzīvokļu projekts "Jaunkrasti"

Jaunākais SKY ENERGO dzīvokļu projekts “Jaunkrasti”

spot_img

Energoefektīvs dzīvokļu projekts “Jaunkrasti”

“SKY ENERGO” ir Latvijā pieredzējis nekustamo īpašumu attīstītājs. Specializējoties gan privātmāju, gan daudzdzīvokļu ēku būvēšanā. “SKY ENERGO” filozofija ir vērsta uz izcilību, ietverot ne tikai augstas kvalitātes materiālus un modernu dizainu, bet arī videi draudzīgas tehnoloģijas, piemēram, efektīvu apkuri un saules paneļus.

Lokācija un apkārtne

Dzīvokļu projekts “Jaunkrasti” atrodas Ulbrokā, Institūta ielā 29. Dzīvokļu komplekss atrodas patiesi izdevīgā vietā – blakus priežu mežam. Tikai 5 minūšu pastaiga līdz Ulbrokas centram un 350 metru attālumā līdz tuvākajai autobusa pieturai. Netālu no ēkas ir veikali, kafejnīcas, koncertzāle “Ulbrokas pērle”, bērnudārzi, skola un baseins, kas padara šo vietu piemērotu gan ģimenēm, gan jauniešiem.

Dzīvokļu iekārtojums un interjers

Projektā “Jaunkrasti” ir pieejami plaši divu un trīs istabu dzīvokļi, kuru platība svārstās no 67.0 m2 līdz 82.5 m2. Katram klientiem ir iespēja izvēlēties dzīvokli ar pilnu iekšējo apdari. Dzīvokļi ar pilnu apdari sākas no 1850€/m².

Videi draudzīgas tehnoloģijas

Projekts nodrošina efektīvu apkuri, kas var samazināt apkures izmaksas līdz pat 60%. Papildus tam, uzstādītie saules paneļi uz ēkas jumta samazina elektroenerģijas izmaksas. Šīs tehnoloģijas nodrošina ekonomisku labumu ilgtermiņā.

Izlasi rakstu – Apkures pabalsts tiek solīts vien 40-50% Latvijas mājsaimniecībām

Projekta drošība un ērtības

Projekti “Jaunkrasti” ir aprīkots ar modernām drošības sistēmām, ieskaitot videonovērošanu un automātiskos vārtus. Projekta teritorija ir asfaltēta, apgaismota un nožogota. Piecu stāvu ēkā ir divi lifti un pagrabstāvā atrodas vieta, kur var glabāt savas personīgās mantas.

Īpašais piedāvājums līdz 25. decembrim

Līdz 25.12.2023. “Jaunkrasti” dzīvokļu pircējiem tiek piedāvātas īpašas akcijas, iespēja izvēlēties starp iekomplektētu virtuvi, stāvvietas vietu automašīnai, vai divu gadu periodā nomaksātiem komunālajiem maksājumiem.

Jaunais projekts Institūta ielā 29 Jaunkrasti


Projekts “Jaunkrasti” ir lieliska vieta, tiem kuri vēlas dzīvot klusā un zaļā apkārtnē. Kā arī “SKY ENERGO” ir nodrošinājis, ka šis projekts dos ekonomisku labumu ilgtermiņā!

Bildes ņemtas no: jaunkrasti.lv un jpr.lv

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences