AutoJaunais "VW Touareg" tagad arī Latvijā

Jaunais “VW Touareg” tagad arī Latvijā

Volkswagen (VW) ir ieviesis modernizēto “Touareg” apvidus automobili Latvijas tirgū!

Volkswagen Piedāvā vēl nebijušas tehnoloģijas un jaunumus automobiļa segmentā. Jaunā “Touareg” sākuma cena Latvijā ir noteikta no 73 300 eiro.

Baltijas valstu VW zīmola vadītājs, Justs Nekrošus, uzsver, ka “Touareg” jau no sākuma ir bijis populārs VW modelis ar uzticamiem faniem. Tas ir pierādījies arī jaunā “Touareg” modeļa panākumos, jo pārdošanas apjoms ir ievērojami pieaudzis jau pirms oficiālās pārdošanas sākuma.

Jaunais “Touareg” iekļauj pārveidoto “Innovision Cockpit” ar centrālo 15 collu skārienjutīgo ekrānu un jaunajiem “IQ.Light HD matrix” priekšējiem lukturiem. Vairāk nekā 38 000 interaktīvu LED diožu projicē apgaismojumu braukšanas joslā, nodrošinot precīzāku ceļa izgaismojumu.

Volkswagen touareg atvērtas durvis un bagāža baltā krāsā
Foto atsauce: Ardit Mbrati

“Touareg R eHybrid” modelī ir pieejama tehnoloģiju funkcija “Park Assist Pro”, kas ļauj automobiļa attālināti kontrolētu novietošanu stāvvietā. Tas padara iebraukšanu un izbraukšanu no šaurām stāvvietām ērtu un vieglu, izmantojot viedtālruni un VW lietotni.

Aizmugures dizainā redzama nepārtraukta horizontāla LED josla aizmugurējiem lukturiem un izgaismots VW logotips sarkanā krāsā, kas ļauj viegli atpazīt modernizēto SUV.

“Touareg” piedāvā inovatīvas balstiekārtas tehnoloģijas, ieskaitot aktīvo šķērstabilizācijas sistēmu un visu riteņu stūrēšanu.

Automobili var izvēlēties ar divām piedziņas sistēmu versijām, tostarp turbodīzeļa dzinējiem ar 230 ZS un 286 ZS jaudu. Tāpat pieejams arī “plug-in” hibrīda variants – “Touareg R eHybrid”, kas apvieno trīs litru, sešu cilindru benzīna dzinēju ar turbokompresoru un elektromotoru, kopumā attīstot 462 ZS jaudu. Šāds automobilis spēj no 0 līdz 100 km/h paātrināties 5,1 sekundē un sasniegt 250 km/h maksimālo ātrumu. Visi šie dzinēji ir savienoti ar astoņpakāpju automātisko pārnesumkārbu un “4Motion” pastāvīgo visu riteņu piedziņu.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences