AutoJaunais Bugatti Bolide izskatās un performē fascinējoši!?

Jaunais Bugatti Bolide izskatās un performē fascinējoši!?

Bugatti Bolide – publicētas jaunes bildes un informācija

Iepazīstinām ar Bugatti Bolide – hyperauto, kas primo reizi publikā parādijās 2020. gadā un nu ir zināma jauna informācija par šo sacīkšu zvēru. Bolide, kas itāļu valodā nozīmē “raķete”, ir piemērots nosaukums šim meteora formas līdzīgajam auto!

Bugatti Bolide sāna skats

Bugatti Bolide interjers

Bugatti Bolide salons ir veidots atbilstoši tā hyperauto statusam, apvienojot F1 stila stūri ar viegliem materiāliem. Iekāpjot mašīnā, jūs atradīsieties satveramajā sacīkšu sēdeklī, noliekts atpakaļ ar paceltām kājām, it kā gatavojoties F1 sacīkstēm. Diezgan iespaidīgi!

Sniegums: Aizraujoši skaitļi!

  • Dzinējs un jauda: Bolide tiek darbināts ar 8,0 litru četru turbodzinēju W16, kas nodrošina 1825 ZS.
  • Ātrumi: Ātrumu no 0 līdz 100 km stundā sasniedz 2,1 sekundē, kamēr 0-300 km stundā sasniedzami 7,3 sekundēs!
Bugatti Bolide qinterjers ar sacīkšu stūri

Aerodinamika

Bugatti izmanto jaunāko turbokompresoru tehnoloģiju un gaisa starpdzesētāju ar ūdeni. Tā svars ir tikai 1240 kg, nodrošinot izcilu jaudas un svara attiecību. “Bolide” pārsteidz mūs ar episkiem aerodinamikas elementiem, piemēram, mainīgu gaisa ieplūdes atveri un vieglu konstrukciju, izmantojot 3D drukātas titāna sakausējumu sastāvdaļas.

Bugatti Bolide mašīna

Bugatti dizaina vadītājs Ahims Anšeids atzīmē, ka Bolide ir viens no ekstrēmākajiem projektiem viņa karjerā, kas vērsts tieši uz tehnisko sniegumu. Bolide ir hyperauto, kas pārsteidz gan ar savu sniegumu, gan inženieriju un dizainu, atklājot pilnīgi jaunu sadaļu mašīnu evolūcijā!

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences