TehnoloģijasJauna spēļu konsole - "PlayStation Portal"

Jauna spēļu konsole – “PlayStation Portal”

spot_img

Vai esat gatavi iepazīt nākamo līmeni mobilajā spēļu pieredzē? “Sony” nesen paziņoja par savu jaunāko inovāciju – “PlayStation Portal remote player”. Šī ierīce, kas ir “Sony” jaunākais piedāvājums rokas spēļu tirgū, sola mainīt veidu, kā mēs izbaudām spēles, un atbildēt uz jautājumu: vai mums vajadzīga tradicionāla rokas spēļu konsole laikā, kad straumēšanas tehnoloģijas piedāvā jaunas iespējas? Aplūkosim “PlayStation Portal” – ierīci, kas apvieno mājas spēļu sistēmas jaudu ar rokas ierīces mobilitāti, atklājot jaunas dimensijas spēļu pasaulē.

PlayStation Portal

“PlayStation Portal” ir “Sony” mēģinājums konkurēt atdzīvinātajā rokas spēļu segmentā. Tomēr, atšķirībā no tradicionālām rokas konsolēm, “Portal” piedāvā unikālu pieeju – spēles tiek straumētas no “PlayStation 5”, nevis instalētas ierīcē.

balta spēļu konsole

Cena

PlayStation Portal remote player” ir pieejams par 199.99 ASV dolāriem, piedāvājot spēlētājiem nebijušu mobilitāti un ērtību. Latvijas veikalos šī spēļu ierīce pieejama tikai par 249.99 euro.

Spēļu pieredze

Lai gan ierīces kā “Nintendo Switch” piedāvā spēlēt jebkur, “PlayStation Portal” ļauj izbaudīt spēles no jebkuras vietas mājās, piemēram, guļamistabā vai dzīvojamā istabā, kamēr partneris skatās TV. Taču ierobežojums ir tāds, ka ierīce atspoguļo pilnu PS5 interfeisu, tāpēc to nevar izmantot, lai vienlaicīgi spēlētu spēli rokās, kamēr PS5 tiek izmantota citiem mērķiem, piemēram, skatīties “Netflix”.

playstation pulse baltā krāsā ar zilu ekrānu

Kontroles

Ievērojams “PlayStation Portal” aspekts ir tā dizains, kas ir līdzīgs DualSense kontrolierim, ar ekrānu pa vidu. Tomēr ir dažas kompromisa vietas, piemēram, skārienjutīgais ekrāns, kas nomaina DualSense kontroliera skārienjutīgo paneli. Dažās spēlēs tas var radīt problēmas vai neērtības.

Ekrāns un vaterijas ilgtspēja

8 collu LCD ekrāns ir kvalitatīvs, piedāvājot līdz 1080p Full HD video atbalstu. Baterijas kopš uzlādēšanas iztur aptuveni astoņas stundas, un, tā kā tas ir straumēšanas ierīce, spēles veids neietekmē baterijas izturību tik daudz kā citās rokas konsolēs.

Cilvēks spēlē konsoli pie baseina

Straumēšana

Straumēšana ir atkarīga no interneta savienojuma kvalitātes, un “Sony” iesaka vismaz 5 Mbps savienojumu, lai gan labāku pieredzi nodrošina ātrāks savienojums. Arī straumēšanas stabilitāte ir atkarīga no Wi-Fi kvalitātes.

Alternatīvs

Interesants aspekts ir tas, ka “PlayStation Portal” funkcionalitāti tehniski var aizstāt ar “Sony PS Remote Play” lietotni, kas ir bez maksas un strādā ar viedtālruņiem, planšetdatoriem vai klēpjdatoriem. Tomēr “Portal” piedāvā ērtāku un integrētāku pieeju, ar labāku ekrānu un vieglāku PlayStation 5 kontroli.

playstation ikona zilā krāsā uz vairākiem ekrāniem

Nobeigums

Noslēgumā, “PlayStation Portal” ir “Sony” jaunākais solis rokas spēļu tirgū, piedāvājot spēlētājiem unikālu spēlešanas pieeju. Šī ierīce simbolizē spēļu industrijas evolūciju, kurā mobilitāte un piekļuve spēlēm kļūst arvien nozīmīgāka. Lai arī “PlayStation Portal” ir atkarīgs no “PS5” un stabilas interneta savienojuma, tas piedāvā jaunu veidu, kā izbaudīt spēles, ārpus ierastajām rokas konsolēm. “PlayStation Portal” ir solis uz priekšu spēļu industrijā, demonstrējot pastāvīgu vēlmi pēc jaunām spēlēšanas pieredzēm un iespējām.

Bildes – playstation, gtplanet, ign.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences