AutoJauna modernizācija automobīlim "Volkswagen ID.3"

Jauna modernizācija automobīlim “Volkswagen ID.3”

Modernizēts “Volkswagen ID.3” modelis!

Enerģētiskās revolūcijas laikā automobiļu rūpnīcas pievērš arvien lielāku uzmanību elektromobilitātei. “Volkswagen” ar savu “ID” sēriju ir kļuvis par nozīmīgu spēlētāju šajā jomā, un stāsts sākās ar “ID.3”. Šis modelis bija domāts par elektriskā “Golf” pēcteci. “ID.3” iegūst jaunu identitāti – kļūstot par “Golf Sportsvan” elektrisko pēcteci.

Jaunais volkswagen id 3 modelis

Šajā pārveidē redzam, ka modernizētais “ID.3” ir ieguvis jaunu vizuālo stilu. Priekšā un sānos tagad ir mazāk dekoratīvu detaļu, bet tas nezaudē savu pievilcīgumu. Salona dizains paliek nemainīgs, taču apdare ar mīkstiem materiāliem ir kvalitatīvāka, un tas rada vēl lielāku komfortu un augstvērtīgu sajūtu.

Jaunajā “ID.3” piedāvājuma klāstā ir divi apakšmodeļi – “Pro Performance” ar 58 kWh neto bateriju un “Pro S” ar 77 kWh bateriju. Abos modeļos elektromotora jauda ir identiska, 204 ZS, taču svara dēļ “Pro Performance” ir pat ātrāks un piedāvā dinamisku braukšanas pieredzi.

Vērīgi novērtējot, daži braucēji var sūdzēties par vadītāja asistentu piesātinājumu, bet jāatceras, ka daudziem “ID.3” var būt pirmais elektromobilis mūžā. Šis ceļojums uz elektromobilitāti ir ieguldījums ilgtspējīgākā nākotnē un modernizētajā “Volkswagen ID.3” tas ir pilnveidots, nodrošinot komfortu un prieku no braukšanas.

Bildes- https://www.autoevolution.com

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences