Aktīvā atpūtaJaunā gada pasākumi, ja neesi vēl izdomājis, kur svinēt

Jaunā gada pasākumi, ja neesi vēl izdomājis, kur svinēt

Jaunā gada pasākumi Rīgā

Jaunā gada sagaidīšana ir viens no gada gaidītākajiem notikumiem, kurā var pavadīt laiku ar draugiem un ģimeni. Pēc Ziemassvētkiem parasti atliek maz laika tā plānošanai, tāpēc esam izpētījuši dažādus piedāvājumus, kur svinēt Jauno gadu. Piedāvājam piecus variantus Rīgā, kas ir domāti dažādām vecuma grupām un dažādām intersēm.


1) Zaļumballe ar grupu “Mazais Princis”

Jaunā gada zaļumballe ''123123'' Palladium.

Izbaudi Jaungada nakti kā nekad agrāk “123123” pasākumā, ko organizē grupa “Mazais Princis”. Piedzīvo neaizmirstamu vakaru pilnu ar dziesmām, dejām un spilgtām emocijām. Programma ir bagāta ar māksliniekiem un pārsteigumiem, tostarp improvizācijas teātri “Divas” un daudziem citiem. Dresscode ir svinīgs ar zaļu akcentu. Biļetes vari iegādāties tiešsaistē, un pasākums notiks Palladium Rīgā no plkst. 20:00 līdz 4:00.

Vairāk par pasākumu varēsi uzzināt: palladium.


2) “Labu Labais 2024” ar Žoržu Siksnu

Jaunā gada pasākumi: Labu labais 2024, VEF Kultūras pilī.

Sagaidi Jauno gadu ar smiekliem “Labu Labais 2024” pasākumā. Pasākumu vadīs leģendārais Žoržs Siksna ar savām hita dziesmām. Programma solās būt dinamiska ar Elzas Rozentāles uzstāšanos un Jaungada skečiem. Pasākums notiks VEF Kultūras pilī, sākot no plkst. 22:00.

Vairāk par pasākumu varēsi uzzināt: vefkp.


3) Jaungada svinības “Hanzas peronā”

Jaunā gada sagaidīšana Hanzas Peronā.

Pirmo reizi “Hanzas peronā” tiks sagaidīts Jaunais gads. Vecgada balli veido režisore Laura Groza un māksliniece Anna Heinrihsone. Mūzikas cienītājiem tiks piedāvāts “Perona zelta ansamblis”, kurā spēlēs tādi mākslinieki kā Santa Šillere un Kristaps Vanadziņš. Šis pasākums piedāvās ne tikai labu muzikālo programmu, bet arī iespēju izbaudīt brīnišķīgu atmosfēru un ēdienu. Biļetes pieejamas gan stāvvietām, gan numurētām sēdvietām. Šī vieta ir ideāli piemērota tiem, kas meklē ko citādāku un atmiņā paliekošu. Pasākums sāksies plkst. 20:00.

Vairāk par pasākumu varēsi uzzināt: hanzasperons.


4) Zaļā Pūķa Jaunais Gads

Zaļā Pūķa jaunais gads, jaunā gada pasākums klubā ''Skapis''

Piedzīvo neaizmirstamu Jaunā gada svinību Zaļajā Pūķī. Pasākumā uzstāsies Amuna Davis, Calypso un citi mākslinieki. DJ seti nodrošinās enerģisku un aizraujošu atmosfēru visu nakti. Pasākums notiks 01/01/2024, sākot no pusnakts, Aristīda Briāna ielā 9a, Rīgā. Biļetes sākas no €15.00.

Vairāk par pasākumu varēsi uzzināt: events.passportix


5) Jaungada svinības klubā “Tower”

Jaunā gada reklāma klubam ''TOWER'' 2024. gada sagaidīšanai.

Sagaidi Jauno gadu “Tower” klubā, kurā notiks krāšņas Jaungada svinības. Programma ietver mūzikas un deju izrādes, kā arī dažādas izklaidējošas aktivitātes un pārsteigumus. Biļešu cenas sākas no 15 eiro, ar iespējām iegādāties galdiņus grupām. Pasākums notiks Brīvības ielā 214B, Rīgā.

Vairāk par pasākumu varēsi uzzināt: towerriga


Kur tu svinēsi jauno gadu?

Ja vēl neesi izlēmis, kur sagaidīt Jauno gadu, šie pieci pasākumi piedāvā dažādas iespējas atbilstoši tavām gaumēm un interesēm: muzikālas un deju balles, humorpilni jaunā gada pasākumi un klubi– izvēlies to, kas vislabāk atbilst tavai Jaungada noskaņai, un sagaidi 2024. gadu ar saviem mīļākajiem cilvēkiem.

Ja esi pasākumu cienītājs un patīk sabiedrība, mūzika, principā labs tusiņš. Vari apskatīt vēl vienu mūsu rakstu: Pasākumi Rīgā, kurus varēsi apmeklēt 2024. gadā.

Bildes ņemtas no: culinarydepotinc.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences