TrendiInstagram influenceru trends 2023. gadā

Instagram influenceru trends 2023. gadā

Instagram influenceru trends 2023. gadā.

Tikai 16% no visiem Instagram influenceriem pasaulē ir vīrieši, kamēr dominējošie 84% ir sievietes. Šī nevienlīdzība ir saistīta ar dažādiem faktoriem, un tas ietekmē, kādas sfēras influenceri visvairāk izvēlas.

Sieviešu aktīvā loma kā influenceru maiņā visticamāk ir saistīta ar to, ka sociālajos medijos sievietes biežāk ir sociāli aktīvas un veido satura kopienas. Sievietes bieži izvēlas sfēras kā modi, skaistumkopšanu un dzīvesveidu, kur tās var izmantot savu radošumu un estētisko izjūtu, lai radītu vizuāli pievilcīgu saturu.

Nozares, kas visvairāk ir pārstāvētas, ir moda, skaistumkopšana, dzīvesveids un veselība. Šīs nozares ir pievilcīgas, jo tās ļauj influenceriem izpausties un izveidot unikālu saturu, kas spēj piesaistīt plašu skatītāju loku. Turklāt tieši šajās nozarēs sievietes var izmantot savu pieredzi un ekspertīzi, lai radītu saturu, kas ir autentisks un pievilcīgs.

Sievietes varbūt arī uzskata, ka influenceru loma dod viņām iespēju ietekmēt un inspirēt citus, īpaši jaunietes, un tādējādi viņām ir motivācija kļūt par influencerēm. Instagram kā platforma ir ideāli piemērota vizuālai izpausmei, un tas var būt vēl viens iemesls, kāpēc tieši šeit sievietes ir tik aktīvas.

Kopsavilkumā, sieviešu pārstāvība Instagram influenceru vidū ir ievērojami augstāka, un tās galvenokārt ir koncentrētas modē, skaistumkopšanā un dzīvesveidā. Sociālā interakcija, radošuma izpausme un vēlme ietekmēt ir būtiski faktori, kāpēc sievietes Instagram izvēlas influenceru lomu.

Lai kā nebūtu par top Instagram influenceri 2023. gadā tiek uzskatīts Cristiano Ronaldo ar 6,06 milijoniem sekotāju.

Bildes avots instagram konts @cristiano

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences