Izglītība un kursiJaunā izaugsmes perspektīva: Inovāciju programma “GAEA Challenge”

Jaunā izaugsmes perspektīva: Inovāciju programma “GAEA Challenge”

Inovāciju programma “GAEA Challenge”

Inovāciju jomā situācija pastāvīgi mainās, radot jaunus izaicinājumus un iespējas tiem, kas uzdrošinās kļūt par progresa virzītājspēkiem. Viena no šādām iespējām ir inovāciju programma “GAEA Challenge”.

Kas ir inovāciju programma “GAEA Challenge”?

Cilvēki piedalās Gaea challenge

“GAEA Challenge” nav tikai konkurss, tā ir perspektīva, gan enerģētikas transformācijā, gan arī izaugsmes iespēja atjautīgiem un radošiem entuziastiem. Šī iniciatīva piedāvā platformu novatoriem, pētniekiem, studentiem un jaunuzņēmumu entuziastiem, lai demonstrētu savu atjautību un sniegtu ieguldījumu Eiropas centienos panākt enerģijas autonomiju. 

Ko Jūs iegūsiet no šī pasākuma?

Kolēģi pārunā Gaea challenge programmu

“GAEA Challenge” dalībnieki var iegūt ne tikai atzinību, bet arī personīgo un profesionālo izaugsmi. Neatkarīgi no tā, vai entuziasti ierodas ar revolucionāru biznesa ideju vai vienkārši ar aizraušanos ar inovācijām, programma piedāvā bagātīgus resursus un atbalstu. Sākot ar finansējuma balvām un beidzot ar uzņēmējdarbības uzsākšanas pakalpojumiem līdz pat 30 000 eiro vērtībā – dalībnieki saņem nepieciešamos resursus, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbības karjeru. Turklāt programma piedāvā mentoringu, tīklošanās iespējas un potenciālo investoru iepazīšanu, liekot pamatus ilgtermiņa panākumiem katram dalībniekam.

Iniciatīvs un inovāciju jomas

Vīrietis programmā apmāca sievietes

“GAEA Challenge” norisinās trīs dažādos posmos, no kuriem katrs ir paredzēts, lai attīstītu idejas no koncepcijas līdz tās īstenošanai. Process sākas ar reģionālajām sacensībām, kurās mentori sadarbojas ar dalībniekiem, lai pilnveidotu viņu koncepcijas dažādās enerģētikas jomās. Līdz ar dalībnieku progresu inkubācijas posmā un starpreģionālajā konkursā viņi saņem vērtīgas vadlīnijas un atbalstu, kas beidzas ar to, ka tiek realizēti, atbalstīti un attīstīti viņu jaunuzņēmumi. Programma aptver plašu inovāciju spektru – no energoefektivitātes un atjaunojamās enerģijas līdz resursu izpētei un novērtēšanai, un ekonomikas aprites iniciatīvu analīzei.

Šajā Eiropas Savienības pētniecības un inovāciju programmas “Apvārsnis 2020” atbalstītajā programmā var pieteikties līdz 12. maijam.

Secinājumi

Būtībā “GAEA Challenge” pārsniedz tradicionālās inovāciju programmas robežas. Tas apvieno kolektīvus centienus no jauna definēt Eiropas enerģētikas ainavu un nodrošināt ilgtspējīgu nākotni. Inovācijām nav robežu, un tādi pasākumi kā “GAEA Challenge” ir piemērs cilvēka izdomas un kreativitātes pārveidojošam spēkam.

Bildes no: bizjournals; theceomagazine; greenalternativesforeuropeanautonomy; workableresources

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences