MūzikaIndie poproka grupa “dzirnavnieki” laiž klajā vasarīgu singlu un video

Indie poproka grupa “dzirnavnieki” laiž klajā vasarīgu singlu un video

Indie poproka grupa “dzirnavnieki” izdod vasarīgu singlu “Vējā”. Ar draugu atbalstu un operatoru Andri Barbanu dziesmai tapis interesants videoklips, kurš ir pieejams interneta vietnē YouTube.  

Dziesma “Vējā” ļauj iegrimt un pakavēties siltās vasaras atmiņās un uz brīdī atcerēties tos karstos vasaras mirkļus, kas liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk. Ķert smaidus, ķert vēju un ļauties nelielai bezrūpības plūsmai – dziesmas vestījums ar viegli “roķīgo” instrumentuālo pavadījumu rada vasarīgu noskaņu un skanējumu.

Janvārī notika dziesmas prezentācijas un video pirmizrādes pasākums pilsētas bārā “Zefīrs”.  Tas pulcēja vairāk kā 100 skatītājus. Sirsnīgā un nepiespiestā vakara gaisotnē tika aizvadīts grupas “dzirnavnieki” koncerts, izpildot savu oriģinālmūziku, un priecējot sanākušos skatītājus. Vakar gaitā tika pasniegta nominācija gada “dzirnavnieks”, ko saņēma grupas mūzikas producents Armands Varslavāns.

“dzirnavnieki” caur savu mūziku vēlās stāstīt gaišus stāstus, nodot pozitīvas emocijas un enerģijas lādiņu saviem klausītājiem. 

Apvienības pamatsastāvs nokomplektējies agrā 2023.gada pavasarī – laikā, kad mostas tauriņi un mīlestība. Vokāls un solo ģitāra – Ritvars Lauža, ritma ģitāra un vokāls – Kaspars Pizāns, bungas – Edžus Kravalis, basģitāra – Ivars Janpaulis, taustiņi – Jānis Rūmnieks. Tiek radītas un izpildītas oriģināldziesmas dzimtajā valodā.

Šeit pieejams dziesmas videoklips youtube:

Šeit pieejama dziesma Spotify:

Mūsu instagram konts: https://www.instagram.com/dzirnavnieki_official/

Info saziņai:

dzirnavniekimusic@gmail.com

Tel. +371 22011998, Kaspars Pizāns

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences