TehnoloģijasIndemo: jauna investīciju platforma

Indemo: jauna investīciju platforma

spot_img

Kas ir Indemo?

“Indemo” ir jauna investīciju platforma Eiropā, kas piedāvā privātajiem investoriem iespēju ieguldīt parādu jomā. Pateicoties tās MIFID licences iegūšanai, “Indemo” tagad ļauj maziem investoriem piekļūt ieguldījumiem, kas agrāk bija pieejami tikai lielajiem baņķieriem un investīciju fondiem.

Kādas ir Indemo piedāvātās iespējas?

“Indemo” koncentrējas uz diskontēto parādsaistību ieguldījumiem, kas nozīmē ieguldīšanu hipotekārajos aizdevumos, ko bankas pārdod ar atlaidēm. Šie aizdevumi ir droši, jo tiem ir augstas kvalitātes hipotēkas kā nodrošinājums. Turklāt “Indemo” rūpīgi izvērtē šos aizdevumus, lai nodrošinātu stabilitāti investoriem.

Kāds ir potenciālais atdevums no Indemo ieguldījumiem?

“Indemo” piedāvā investoriem iespēju nopelnīt lielu peļņu, bieži ar divciparu procentu likmēm 12 līdz 24 mēnešu laikā. Šī peļņa rodas no ieķīlātā īpašuma pārdošanas, kas padara šos ieguldījumus īpaši pievilcīgus.

Indemo vadītājs

Kas ir Indemo sekundārās dzīvesvietas investīciju fokuss?

Lielākā daļa aizdevumu, ko piedāvā “Indemo”, ir domāti sekundāro mājokļu iegādei. Tas nodrošina vienkāršāku īpašumu pārdošanu un precīzu tirgus vērtības noteikšanu, kas tiek veikta neatkarīgi. Tāpēc šie ieguldījumi ir drošāki.

Kāda ir Indemo loma Eiropas stabilajā investīciju vidē?

“Indemo” darbība tiek veikta ES un eirozonas dalībvalstī Spānijā, kas ir pazīstama ar savu stabilo tiesisko un politisko klimatu. Tas nozīmē mazāku tirgus svārstīgumu un lielāku drošību ieguldītājiem, it īpaši ņemot vērā pašreizējos ģeopolitiskajos apstākļos.

Kādas sociālās atbildības aspekti ir iestrādāti Indemo darbībā?

“Indemo” ne tikai nodrošina investīciju iespējas, bet arī rūpējas par parādniekiem, palīdzot tiem norēķināties ar parādsaistībām. Tas ne tikai veicina finansiālu stabilitāti, bet arī apliecina uzņēmuma sociālās atbildības apziņu.

CFO indemo Aleksandrs

Kā Indemo nodrošina investīciju drošību un regulējumu atbilstību?

“Indemo”, ko vada Sergejs Viskovskis un profesionāla vadības komanda, darbojas stingri regulētā un drošā vidē. Tas nodrošina investīciju drošību, pilnībā atbilstot ES tiesību aktiem un noteikumiem.

Kā Indemo piedāvājums atšķiras no citām investīciju platformām?

Atšķirībā no tradicionālajām platformām, kas piedāvā akciju un obligāciju ieguldījumus, “Indemo” specializējas aktīvu nodrošinātos ieguldījumos. Tas dod iespēju ieguldītājiem dažādot savu portfeli, vienlaikus gūstot stabila atdevuma iespējas.

Kur tiek glabāta investoru nauda?

Visa investoru nauda tiek glabāta atsevišķā “Indemo” investoru omnibusa bankas kontā, kas juridiski atšķiras no “Indemo” pašu konta ar augstu drošības līmeni.

CRO indemo Pavels

Kāda ir Indemo komandas pieredze?

Indemo komandā ir speciālisti ar plašu pieredzi investīciju banku, finanšu, tehnoloģisko risinājumu un tiesību jomā, kas apvieno savu pieredzi un aizrautību, lai veidotu “Indemo” platformu.

Kāds ir Indemo nākotnes plāns?

Pašlaik “Indemo” sniedz pakalpojumus Spānijā, Vācijā un Latvijā, un plāno paplašināt savu darbību arī citos reģionos.

Kur var uzzināt vairāk par Indemo?

Investoru Kluba podkāstā Nr.53 vari klausīties vairāk par šo investīciju platformu. Kā arī vari apmeklēt Indemo mājaslapu, lai uzzinātu vairāk par tā piedāvājumiem.

CTO indemo Daniels

Izvēloties “Indemo”, investori piekļūst unikāliem un rentabliem ieguldījumu produktiem, kas ir pilnībā licencēti un regulēti, nodrošinot drošu un stabili aizsargātu investīciju vidi.

Bildes ņemtas no: investoruklubs, indemo.

spot_img

Lasi vēl

spot_img

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences