Māja un dārzsIekštelpu augi ''Urban Jungle'' tendencē

Iekštelpu augi ”Urban Jungle” tendencē

”Urban Jungle” ir termins un dizaina koncepcija, kas apzīmē tendenci izmantot iekštelpu augus, lai radītu bagātīgu un zaļu vidi pilsētas dzīvojamās telpās. Tās mērķis ir atjaunot saikni ar dabu, radot mieru un relaksējošu atmosfēru pilsētas dzīves ritmā.

Šī tendence ir rezultāts tam, ka cilvēki arvien vairāk saprot dabas nozīmi viņu dzīvēs. Daudzi pilsētnieki, dzīvodami aizņemtā dzīvesveidā, atklāj, ka trūkst saiknes ar dabu. ”Urban Jungle” dod iespēju ieviest šo saikni mājas un darbavietas telpās, izmantojot iekštelpu augus.

Populārākie iekštelpu augi izmatoti ”Urban Jungle”

Monstera Deliciosa: Ar tās izteiktajām izgrieztajām lapām, Monstera ir kļuvusi par vienu no visatzītākajiem iekštelpu augiem.

Fikus elastica: Vai gumijas koks ar tās spīdīgajām, tumši zaļajām lapām nodrošina jebkurai telpai tropisku pieskārienu.

Sukulenti un kaktusi: Šie augi, piemēram, Echeveria vai Aloe Vera, ir ideāli piemēroti tiem, kuri meklē estētiski pievilcīgus augus, kuriem nav vajadzīga tik daudz apkope.

Sansevieria (Vai Mēles svece): Šis augs ne tikai piedāvā arhitektonisku dizainu, bet arī pazīstams kā viens no labākajiem gaisa attīrītājiem.

Iekštelpu augi- dzīvokļa istabā pie pelēka dīvāna

Kāpēc ”Urban Jungle” ir kļuvis populārs?

Daudzi eksperti uzskata, ka šī tendence ir saistīta ar paaudžu maiņu – jaunā paaudze, kas dzīvo mazākos dzīvokļos bez dārza vai balkona, vēlas radīt saikni ar dabu. Pētījumi arī liecina, ka iekštelpu augi var uzlabot gaisa kvalitāti, samazināt stresu un pat uzlabot koncentrāciju un radošumu.

Uzņēmumi, kas sekmē ”Urban Jungle” tendenci:

IKEA: Zviedru mēbeļu gigants ir viens no vadošajiem iekštelpu augu piegādātājiem, piedāvājot plašu sortimentu par sakarīgām cenām.

The Sill: Šis uzņēmums, kas sākumā bija tikai tiešsaistes veikals, piedāvā izglītības materiālus par augu kopšanu un pārdod augstas kvalitātes iekštelpu augus.

Bloomscape: Tiesaistes platforma, kas nodrošina klientiem visu nepieciešamo, lai veiksmīgi izveidotu savu pilsētas džungļu oāzi.

Nākotnes prognozes

Arvien pieaug interese par veselīgu dzīvesveidu un labklājību, kā arī vēlme būt tuvāk dabai, liecina, ka ‘Urban Jungle’ tendence turpināsies un attīstīsies arī nākotnē. Jauni uzņēmumi un tehnoloģijas, kas veltītas iekštelpu augiem, parādās katru dienu, liekot domāt, ka šī tendence ir šeit, lai paliktu ilgtermiņā.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences