TehnoloģijasHUAWEI WATCH GT 4 Ikonisks Jaunais Dizains

HUAWEI WATCH GT 4 Ikonisks Jaunais Dizains

Uzreiz pamanāms! HUAWEI WATCH GT 4 piedāvā divus unikālus dizainus, lai piemērotos jūsu stilam un komfortam. 46 mm modelis piedāvā eleganto astoņstūra dizainu, kamēr 41 mm modelis pārsteidz ar satriecošo gredzena rāmi, kas spīd gan dienā, gan naktī. Abi modeļi lepojas ar lielisku 1,43 collu AMOLED ekrānu, sniedzot skaidru un kontrastējošu attēlu ar 326 PPI un 466×466 pikseļu izšķirtspēju.

Funkcionalitāte un lietošanas ērtums

Jūsu veselības un komunikācijas palīgs! Ar HUAWEI WATCH GT 4 jūs varēsiet sekot līdzi svarīgākajiem veselības rādītājiem, tostarp sirdsdarbības ātrumam, SpO2, miega kvalitātei un stresa līmenim, pateicoties uzlabotajai HUAWEI TruSeen™ 5.5+ tehnoloģijai. Turklāt, pateicoties neatkarīgai mūzikas atskaņošanai un integrētajai īsziņu funkcionalitātei, jūs varēsiet komunicēt un izbaudīt mūziku pat bez tālruņa klātbūtnes.

Sirdsdarbības monitorēšana HUAWEI GT 4 pulkstenī

Aktivitātes un treniņi

Zinātniski pamatoti un efektīvi! Vai vēlaties trenēties vēl efektīvāk? HUAWEI WATCH GT 4 piedāvā zinātniski pamatotu aktivitāšu treneri, precīzu maršruta izsekošanu un uzlabotu sirdsdarbības monitorēšanu treniņu laikā. Turklāt integrētā “Stay Fit” lietotne palīdzēs sekot līdzi kaloriju patēriņam un virzībai uz jūsu mērķiem.

Akumulatora darbības laiks un saderība

Izbaudiet neierobežotu brīvību! HUAWEI WATCH GT 4 46 mm ar pilnu uzlādi spēj darboties līdz pat 14 dienām, kamēr 41 mm modelis – līdz 7 dienām. Un pateicoties saderībai gan ar iOS, gan Android, šis pulkstenis nodrošina universālu pieeju un lietošanas ērtumu.

Gan ikdienas dzīvē, gan treniņos – HUAWEI WATCH GT 4 ir jūsu uzticamais sabiedrotais, kas piedāvā gan stilu, gan funkcionalitāti.

Bildes ņemtas no: https://consumer.huawei.com/lv/wearables/watch-gt4/

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences