Mūzika''Holi Music Festival'' Rīgā 2024. gadā

”Holi Music Festival” Rīgā 2024. gadā

”Holi Music Festival”: labākais veids kā sagaidīt vasaru ar “Carnival Youth”, “Patrisha”, “Grēta” un “Prusax”

2024. gada 8. jūnijā Rīgas rajonā Andrejsalā, pasākumu norises vietā ”Wondersalā”, notiks gada krāsainākais notikums – ”Holi Music Festival”. Festivāls apvieno mūziku, dejas un krāsu spēles, piedāvājot apmeklētājiem neaizmirstamu pieredzi.

Festivāla mākslinieki un skatuves

”Holi Music Festival” būs divas skatuves, katra no skatuvēm piedāvās savādāka žānra mūziku.

Popmūzikas un hip-hop skatuve

Šī skatuve uzņems aktuālākos Latvijas mūziķus kā “Carnival Youth”, “Patrisha”, “Grēta” un “Prusax”.

Latviešu grupa ''Carnival Youth'' uz jumta pikniks.

”Carnival Youth” ir latviešu ”indie” grupa, kas izdevuši sešus ierakstus – “Never Have Enough” EP, “No Clouds Allowed”, “Propeller”, “Vienā vilcienā”, “Good Luck” un “Naivais ku-kū”. Pazīstami ar dziemām kā ”Vasara bez internetiem” un ”Never Have Enough”.

Dziedātāja "Patrisha" melnās drēbēs pozē uz balta fona.

“Patrisha” piedalījusies Latvijas šovā “X Faktors”. Pirmo mūziķe no Latvijas, kas noslēgusi līgumu ar vienu no pasaulē lielākajām mūzikas izdevniecībām ”Universal Music Group”. Pazīstama ar dziesmām kā “Es varu būt tā”, “Visu un vēl vairāk” un “Lai tev sāp”.

''X Faktora'' 4. sezonas uzvarētāja "Grēta".

“Grēta”, kas plašākai publikai kļuva pazīstama uzvarot Latvijas “X Faktora” ceturto sezonu. Pazīstama ar dziemām kā: ”Pāries” un ”Tikai vienu deju”.

Reperis "Prusax" melnā džemperī priekšā sarkanam fonam.

“Prusax” bija pazīstams kā grupas ”New Wavy” dalībnieks. Viņš guva popularitāti ar dziesmām “Sporta Stundas”, “Pirmais Līgā” un “Repa Spēles Terorists”. Tagad viens no zināmākajiem reperiem Latvijā.

Elektroniskās mūzikas skatuve

Skatuve būs veltīta muzikai pie kuras varēs dejot, atvēlēta elektroniskās mūzikas faniem. Te uzstāsies labākie Latvijas DJ, nodrošinot nebeidzamus deju ritmus līdz pat vēlai naktij.

Tomēr, festivālā piedalīsies arī citi mākslinieki, kuru vārdi tiks izziņoti tuvākajā laikā.

Kā izbaudīt festivālu?

Lai pilnībā izbaudītu festivāla piedāvāto krāsu jūru, apmeklētājiem ieteicams ierasties ģērbušies baltā. Organizatori ir parūpējušies par drošām un viegli no mazgājamām krāsām, kuras izgatavotas no kukurūzas cietes. Festivāla laikā būs pieejamas ģērbtuves, kā arī informācija par to, kā rīkoties, lai izvairītos no krāsu nokļūšanas nevēlamās vietās.

Kāpēc apmeklēt?

''Holi Music Festival'' dažādu krāsu mešana gaisā.

”Holi Music Festival” ir īstais veids, kā svinēt vasaru Rīgā, izbaudot daudzveidīgu muzikālu un kultūras programmu. Festivāls piedāvā aktivitātes un izklaides iespējas dažāda vecuma apmeklētājiem, padarot to par ideālu galamērķi ģimenēm, jauniešiem un jebkuram.

Biļešu iegāde

Biļetes uz šo festivālu ir pieejamas par cenām no 20 līdz 50 eiro. Tās var iegādāties tiešsaistē, oficiālajā festivāla mājaslapā holimusicfestival vai caur biļešu servisu: bilesuserviss. Pēc pirkuma veikšanas, biļetes tiek nosūtītas elektroniski uz norādīto e-pasta adresi. Festivālā var iekļūt, uzrādot biļeti digitālā formātā vai izdrukātu.

Noslēgumā

”Holi Music Festival” 2024. gadā Wondersalā, Rīgā, sola būt viens no šīs vasaras spilgtākajiem notikumiem. Ar bagātīgu muzikālo programmu, krāšņām krāsu spēlēm un plašu ēdienu un dzērienu klāstu tas ir pasākums, kuru nevēlēsies palaist garām. Sagatavojies krāsainai un aizraujošai pieredzei!

Bildes ņemtas no: inyourpocket, liveriga, carnivalyouth, musiclatvia, muzikasavots, lr2.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences