ModeHÖGL Apavu Modes Mūsdienīgas Tendences

HÖGL Apavu Modes Mūsdienīgas Tendences

Par HÖGL Žīmolu

HÖGL shoe fashion GmbH ir bijusi ģimenes rokās kopš tās dibināšanas un pieder LORENZ Shoe Group GmbH, kurā ietilpst arī zīmoli GANTER un HASSIA. Joseph Lorenz, galvenais īpašnieks, dibināja grupu 1982. gadā, bet šobrīd viņa loma ir uzraudzības padomes priekšsēdētājs. Viņa dēls Patrick Lorenz vadī GANTER un HASSIA, kamēr kopš 2000. gada Gerhard Bachmaier vadī HÖGL zīmolu. Visu šo zīmolu veiksme balstās uz pārliecību, ka aizrautība noved pie pilnības.

HÖGL Modes Zīmols

HÖGL, zīmols, kas jau ilgu laiku ir sinonīms augstas kvalitātes dizainam un materiāliem. Tās pieeja atspoguļo mūsdienu modes pasaules vērtības, kur ilgtspēja ir kļuvusi par neapspriežamu kvalitāti. Šī zīmola mērķis ir radīt dizainu, kas ilgst ilgāk par īslaicīgajām tendencēm un atspoguļo mūsdienu stilu.

Kas ir Trendīgs Šogad?

Ar rudenī ienākot, mēs redzam, ka mēteļi, zābaki un adījumi atkal kļūst aktuāli. Patiešām, šogad nevar iztikt bez pārspīlēti lieliem trench mēteļiem, kā arī motociklista un rietumu zābakiem. XXL somas ir kļuvušas par būtisku stila izpausmi. Vienkāršs dizains un augstākās kvalitātes materiāli ir zīmola galvenā prioritāte.

Eleganti pilsētas potītes augstuma zābaki, mūžīgie Čelsijas zābaki un eleganti loaferi piešķirs jūsu stilam īpašu akcentu.

Krāsu un Materiālu kombinācijas

Melna krāsa šosezon izceļas kā viena no galvenajām. Turklāt intensīvas, nakts krāsas, piemēram, purpurs un tumšzils, piedāvā elegantus stilus. Tomēr mierīgi, harmoniski toņi kā kappučīno, akmens, porcelāns un tumšais taupes rada mīkstu krāsu spēli kopā ar trenda krāsu – pūderi. Sezonas īpašais uzsvars ir uz vakara krāsām kā Royal, Fuksija un Cabernet. Uzmanību piesaista augstās kvalitātes ādas, piemēram, „Brush“ – suku efekta āda un „Specchio“ – teļa āda ar spoguļa virsmu. Tas ļauj radīt aizraujošu matētu-spīdīgu

HÖGL pieeja ne tikai atbilst mūsdienu patērētāju prasībām, bet arī liecina par ilgtspējīgu pieeju modei, kurā prioritāte tiek piešķirta kvalitātei, nevis ātri mainīgajām tendencēm. Tā kā pasaule turpina mainīties, HÖGL zīmols paliek uzticīgs saviem pamatprincipiem, vienlaikus piedāvājot mums jaunas un aizraujošas tendences katru sezonu. Tas ir zīmols, kas iedvesmo un iedvesmos arī nākotnē.

Bildes ņemtas no: https://hoegl.com/lv-en/campaign-fw23

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences