Jaunie projektijaunais projekts "Heila Parks": daļa no vēsturiskās Mežaparka teritorijas

jaunais projekts “Heila Parks”: daļa no vēsturiskās Mežaparka teritorijas

spot_img

Vēsturiskā Heila muiža ir pārtop par “Heila parku”

Vai esat dzirdējuši par jauno projektu “Heila parku”, kas agrāk bija pazīstams kā Heila muiža? Šis unikālais projekts, kas atrodas vēsturiskajā Mežaparka teritorijā, ir piemērs, kā vēsturisks mantojums var tikt pārvērsts mūsdienīgā, dzīvotspējīgā vidē. Ar bagātu pagātni un simbolisku nozīmi. “Heila parks” ir kļuvis par iedvesmas avotu un atpūtas vietu, apvienojot vēstures šarmu ar mūsdienu prasībām. Apskatīsim, kā šis parks ir saglabājis savu vēsturisko vērtību, vienlaikus kļūstot par modernu dzīvojamo vidi.

Jaunais projekts ”Heila Parks”

Projekts “Heila parks” ir radīts dabas mīļotājiem, atrodoties tikai dažu minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra. Tas izvietots bijušās Heila muižas vietā, kas agrāk bija daļa no vēsturiskās Mežaparka teritorijas, piedāvājot pilsētniekiem ideālu kombināciju starp dabas skaistumu un pilsētas ērtībām.

Priekšrocības izvēloties ”Heila Parks”

  • A+ energoefektivitāte un videi draudzīgs dizains
  • Funkcionāls un efektīvs plānojums
  • A+ skaņas izolācija un energoefektīva gaisa apmaiņa
  • Velonovietnes
  • Autostāvvietas un mantu noliktavas
"Heila parks" ēku kompleksa projekts pie Ķīšezera un Mežaparka.

Projekta teritorija piedāvā dažādas atpūtas iespējas:

  • Laivu piestātne un peldvieta (Ķīšezers)
  • Bērnu rotaļu laukumi
  • Sporta laukumi

Dzīvokļu rezervācijas un būvniecība

Pašlaik “Heila parks” projektā tiek veiktas rezervācijas 1-4 istabu dzīvokļiem. Projekta pirmās fāzes būvdarbi sāksies 2024. gada pirmajā ceturksnī.

Ēkas tiek būvētas, izmantojot skandināvu tehnoloģijas un rūpnieciski ražotas koka konstrukcijas, kas izgatavotas no Latvijā iegūta kokmateriāla.

Dzīvokļiem “Heila Parkā” iekšējā apdare tiek veikta, izmantojot kvalitatīvus materiālus, tostarp Fermacell apdares plāksnes, kas nodrošina izcilu ugunsdrošību un skaņas izolāciju. Katrā dzīvoklī ir iekļauta individuāla rekuperācijas sistēma, nodrošinot enerģijas taupīšanu un labu gaisa kvalitāti.


“Heila parks” ir projekts, kas savieno vēsturisku mantojumu un videi draudzīgu pieeju jaunam ēku kompleksam. Tas ir ideāli piemērots tiem, kas meklē mierīgu, modernu dzīves vietu netālu no Rīgas centra.

Bildes ņemtas no: heilaparks un citify.

spot_img
spot_img

Vairāk Tendences