Uzņēmumi"HansaMatrix" iekļauts "Top Latvia Startups" sarakstā

“HansaMatrix” iekļauts “Top Latvia Startups” sarakstā

Uzņēmums “HansaMatrix”

“HansaMatrix” ir Latvijas uzņēmums, kas darbojas elektronikas ražošanas jomā un ir atpazīts kā viens no svarīgākajiem jaunuzņēmumiem Latvijā 2024. gadā. Tas ir pazīstams ar saviem inovatīvajiem risinājumiem un augstas kvalitātes produktiem. Apskatīsim tuvāk, kas ir “HansaMatrix” un kāpēc tas ir izcelts kā viens no labākajiem Latvijas jaunuzņēmumiem.

Pieredze un standarti

“HansaMatrix” ir uzņēmums, kas specializējas elektronikas ražošanā. Viņi palīdz saviem klientiem sākot no idejas līdz gatavam produktam, nodrošinot, ka viss tiek izgatavots atbilstoši noteiktiem standartiem. Tas nozīmē, ka “HansaMatrix” ne vien ražo elektroniku, bet arī strādā cieši kopā ar klientiem, lai palīdzētu viņu idejas padarīt par realitāti.

Hansamatrix darbinieki strādā pie eletronikas
Foto atsauce: db.lv

“HansaMatrix” ir veiksmīgs uzņēmums, kurā strādā talantīga un pieredzējusi profesionāļu komanda. Viņi ir atbildīgi par visa elektronikas ražošanas procesa vadīšanu un pielāgošanu atbilstoši klientu vajadzībām. Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi elektronikas nozarē, “HansaMatrix” ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Ziemeļeiropā šajā jomā.

Nozaru diversifikācija un inovācijas

HansaMatrix” uzņēmums sniedz pakalpojumus tādās jomās kā transports, telekomunikācijas, enerģijas pārvaldības sistēmas, lietu internets (IoT), medicīna un aizsardzības tehnoloģijas. Šī nozaru diversifikācija ne tikai nodrošina stabilu pamatu uzņēmuma izaugsmei, bet arī ļauj “HansaMatrix” izmantot savu ekspertīzi, lai piedāvātu inovatīvus risinājumus sarežģītām problēmām.

Hansamatrix darbiniece strādā
Foto atsauce: db.lv


Pilna cikla pakalpojumu klāsts

“HansaMatrix” piedāvātie pakalpojumi aptver visu produkta ražošanas ciklu, sākot no prototipēšanas un industralizācijas līdz materiālu apstrādei, plastmasas detaļu spiedliešanai, ierīču montāžai, iepakošanai, izejošajai loģistikai, testa sistēmu izstrādei un pēcpārdošanas atbalstam.

Hansamatrix darbiniece strādā
Foto atsauce: hansamatrix

“HansaMatrix” finansiālie rādītāji

“HansaMatrix” finansiālie rādītāji liecina par uzņēmuma stabilu izaugsmi un spēju pielāgoties mainīgajam tirgus vidiem. Uzņēmuma apgrozījums no 2019. līdz 2022. gadam ir bijis uz izaugsmes ceļa, sasniedzot 28,89 miljonus eiro 2022. gadā. Šie rādītāji ir skaidrs apliecinājums uzņēmuma spējai ne tikai saglabāt savu pozīciju tirgū, bet arī paplašināties un sasniegt jaunus virsotnes.

HanzaMatrix birojs Ventspilī
Foto atsauce: facebook

Ar savu vērienīgo un kvalitatīvo pakalpojumu klāstu, vēsturisko pieredzi un inovatīvo pieeju, “HansaMatrix” ir pelnījis savu vietu starp “37 Latvia Startups to Watch (and Work for) in 2024”. Uzņēmuma devums elektronikas ražošanas nozarē ir ne tikai svarīgs tā klientiem, bet arī nozīmīgs ieguldījums Latvijas un Ziemeļeiropas ekonomikā. Turpinot sekojot šādiem start up uzņēmumiem, var sagaidīt jaunus sasniegumus un inovācijas.

Bildes ņemtas no: old.ventspils, hansamatrix.com, baltcap, tvnet.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences