Mūzika''GZA & The Phunky Nomads'' koncerts ''Palladium Rīga''

”GZA & The Phunky Nomads” koncerts ”Palladium Rīga”

4. martā, koncertzālē Palladium Rīga, notiks koncerts – “GZA & The Phunky Nomads” koncerts. Šis pasākums ir īpašs ar to, ka uz skatuves kāps GZA, kas ir viens no leģendārās hip-hop grupas Wu-Tang Clan dalībniekiem.

Par ”GZA & The Phunky Nomads”

GZA, pazīstams arī kā Genius. GZA ir viens no Wu-Tang Clan dibinātājiem un izcils solo mākslinieks. Viņa karjera sākās jau 1991. gadā ar debijas albumu “Words from the Genius“, kas lika pamatu viņa nākamajiem panākumiem. Viņa 1995. gada albums “Liquid Swords” tiek uzskatīts par vienu no hip-hop žanra šedevriem, ierindojoties starp 100 labākajiem albumiem vēsturē. GZA ir pazīstams ar savām spēcīgām metaforām un stilu, kas atšķiras no tipiskā repa žanra. GZA arī pievēršas zinātniskām un filozofiskām tēmām mūzikā.Par biļetēm

Biļetes uz “GZA & The Phunky Nomads” koncertu Palladium var nopirkt caur “Biļešu Serviss“. Cenas sākot no 39 eiro. Tā kā GZA ir ļoti populārs hip-hop mūzikā, iesakam biļetes iegādāties jau tagad!

''GZA & The Phunky Nomads'' koncerts ''Palladium Rīga''

GZA kopā ar The Phunky Nomads 4. martā Palladium Rīgā sniegs neaizmirstamu koncertu, kas apvienos hip-hop mūzikas ar inovatīvu pieeju. Tas ir notikums, ko nedrīkst palaist, ja esi viens no ”GZA & The Phunky Nomads” mūzikas cienītājiem.

Bildes ņemtas no: bilesuserviss, youtube, nme.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences