MūzikaGustavo koncerts "Tagad tikai sākās" - Arēnā Rīga

Gustavo koncerts “Tagad tikai sākās” – Arēnā Rīga

Gustavo koncerts “Tagad tikai sākās” – neaizmirstams vakars Arēnā Rīga

2024. gads mūzikas mīļotājiem sola būt neaizmirstams, jo Gustavo ir paziņojis par savu gaidāmo koncertu “Tagad tikai sākās”, kas notiks šī gada 6. decembrī Arēnā Rīga. Šis koncerts solās būt ne tikai muzikāls piedzīvojums, bet arī vizuāls brīnums, kurā tiks apvienots jaunā albuma materiāls ar mākslinieka spilgtākajiem hitiem.

Gustavo atgriežas ar “DELUXE” albumu un jaunām dziesmām

Pirms koncerta Gustavo publisko savu atgriešanās albuma DELUXE versiju, kas papildināts ar piecām jaunām kompozīcijām. Šī jaunā mūzika kļūs par pamatu koncertprogrammai, kas sola būt dinamiska un pilna ar dramaturģiskiem pavērsieniem. Gustavo cer koncertā sadzirdēt arī savu fanu balsis, veidojot kopīgus repa momentus.

Nepārspējama scenogrāfija un vizuali efekti

Gustavo koncerta izcili skatuves vizuāli efekti

Pēc iepriekšējā arēnas lielkoncerta, Gustavo un viņa komanda ir apņēmušies celt scenogrāfijas latiņu vēl augstāk. Koncerts Arēnā Rīga piedāvās vēl nebijušu skatuves kustību dinamiku – gan horizontālā, gan vertikālā plaknē, kā arī neparastus vizuālus risinājumus, kas dzēš robežas starp realitāti un to, kas redzams uz milzīgajiem ekrāniem.

Grāmata “Beidzot! — dziesmu teksti un starpgadījumi”

Koncerta gaidās Gustavo faniem ir iespēja ielūkoties mākslinieka daiļradē caur nesen izdoto grāmatu “Beidzot! — dziesmu teksti un starpgadījumi“. Šajā 470 lappušu izdevumā apkopoti 78 dziesmu teksti, 28 piedzīvojumu stāsti, kā arī līdz šim nepublicētas fotogrāfijas, kas atspoguļo gan Gustavo personisko dzīvi, gan Latvijas repa mūzikas ainu no 2001. līdz 2011. gadam.

Gaidāms neaizmirstams vakars

gustavo ar ozolu un faniem

Ar Gustavo koncertu “Tagad tikai sākās” Arēnā Rīga solās būt neaizmirstams vakars, kur mūzika un māksla saplūst vienotā harmonijā. Mākslinieka fanus un mūzikas cienītājus sagaida ne tikai jaunas dziesmas un emocionāli uzlādētas performances, bet arī iespēja piedzīvot vēl nebijušu vizuālo un scenogrāfisko izklājumu.

Nepalaid garām!

Gustavo koncerts arēna rīga

Atzīmē 6. decembri savā kalendārā un pērc iegādājies biļetes sākot no EUR 40 – EUR 50 gatavojies piedzīvojumam, kas paliks atmiņā ilgi pēc tam, kad pēdējās notis būs izskanējušas. “Tagad tikai sākās” – koncerts, kurš kļūs par vienu no 2024. gada muzikālajiem augstpunktiem Latvijā.

Bildes – hiphops, X, lsm.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences