MūzikaGrupas Līvi koncerts 15. jūnijā Līgatnē

Grupas Līvi koncerts 15. jūnijā Līgatnē

Drīzumā notiks leģendārās latviešu grupas Līvi koncerts Līgatnē ”ZEIT” radošajā kvartālā

2024. gada 15. jūnijā plkst. 20:00 Līgatnes ”ZEIT” radošajā kvartālā notiks – leģendārās latviešu rokgrupas Līvi koncerts. Grupa, kura ar savu mūziku ir spējusi iekarot daudzu paaudžu sirdis un kuru dziesmas dēvē par latviešu tautas mantrām, atgriežas uz skatuves, lai sniegtu neaizmirstamu koncertu.

Grupa Līvi

Latviešu roka grupa Līvi jaunības kopbildē.

Grupa Līvi tika dibināta 1971. gadā Liepājā, bet savu nosaukumu un oficiālo statusu ieguva 1974. gadā. Šī grupa ir kļuvusi par vienu no spilgtākajiem Latvijas rokmūzikas simboliem, izceļoties ar biogrāfiju, sastāva maiņām, dalībnieku traģisku zaudējumu un oriģinālo, spēcīgo mūziku, kas viņiem palīdzēja iegūt ievērojamu vietu Latvijas kultūras vēsturē. Līvi ir zināmi ar savu unikālo mūziku, kas ir veidojis tā saucamo “Liepājas roka” stilu.

1980. gados grupa guva plašu atzinību, piedaloties dažādos festivālos un saņemot augstus novērtējumus par savu mūziku. Viņu dziesmas kļuva par būtisku Latvijas rokmūzikas repertuāra daļu, bieži vien piešķirot tām patriotisku un sociāli nozīmīgu vēstījumu. Grupa turpināja aktīvi darboties arī pēc padomju okupācijas beigām, pielāgojoties jaunajiem apstākļiem un mūzikas industrijas prasībām.

Vides objekts “Spoku koks” Liepājā veltīts grupai Līvi

Līvi ir arīvienīgā rokgrupa Latvijā, kurai ir uzcelts piemineklis, jeb vides objekts “Spoku koks” – metāla konstrukcija, ko veidojis Liepājas metālmākslinieks Reinis Kuncītis.

Grupas Līvi koncerts: Kur var iegādāties biļetes?

Biļetes uz šo nozīmīgo notikumu ir pieejamas par ļoti pievilcīgu cenu – tikai 15 eiro. Tās var iegādāties Zeit Cafe, tiešsaistes vietnē zeit.lv vai Biļešu Paradīzes kasēs.

Bildes ņemtas no: santa, micrec, kalendars.liepaja.

Lasi vēl

Biežāk uzdotie jautājumi ⇢

Vairāk Tendences